NeFUB competitie

Komende wedstrijden

20
jan
10:30

UFC Utrecht 1 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
10:30

HSK Agents - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: HSK 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Floorball Competitie
10:30

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Jungle Speed
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
11:00

UFC Groningen - Sonics

Wedstrijdleiding: Face Off
Sporthal Lewenborg, Groningen
Dames Floorball Competitie
12:45

HSK 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: HSK Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
12:45

FB Agents - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
12:45

Jungle Speed - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
13:15

UFC Groningen 1 - Face Off

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 2
Sporthal Lewenborg, Groningen
Heren Floorball Competitie
14:30

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: HSK 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
14:30

Jungle Falcons - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
15:00

UFC Groningen 2 - Lions Together

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Sporthal Lewenborg, Groningen
Heren Floorball Competitie
15:00

Messed Up 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
16:15

UFC Utrecht 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: FC Breda
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
16:45

UFC Groningen 3 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Lions Together
Sporthal Lewenborg, Groningen
Heren Floorball Competitie
16:45

HSK 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
16:45

Blue Falcons 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
18:00

FC Breda - HFC Heroes

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
21
jan
13:30

UFC Lions A/B2 - Sonics A/B2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten A/B1
Rembrandthal, Veenendaal
Jeugd Midden A/B
14:30

UFCU Lunetten A/B1 - Floorball Flames A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B2
Rembrandthal, Veenendaal
Jeugd Midden A/B
15:30

UFC Lions A/B1 - Sonics A/B1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn A/B1
Rembrandthal, Veenendaal
Jeugd Midden A/B
16:30

UFCU Leidsche Rijn A/B1 - FC Quicksticks A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B1
Rembrandthal, Veenendaal
Jeugd Midden A/B
27
jan
09:30

HSV D1 - UFCG Lewenborg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
09:30

HSV E2 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord E
10:10

SC Rodenburg D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

UFCG Selwerd D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

HSV D2 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

HSV E1 - HSV E2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord E
11:30

HSV D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

UFCG Lewenborg D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Lewenborg C1 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:10

HSV C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:50

SC Rodenburg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:50

UFCG Beijum D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
13:30

UFCG Lewenborg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13:30

SC Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
14:30

UFCG Selwerd A/B1 - UFCG Selwerd A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
15:35

SC Rodenburg A/B1 - UFCG Beijum A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
16:40

UFCG Lewenborg A/B2 - UFCG Selwerd A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
28
jan
10:30

Jungle-Speed 1 - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Reunited
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
10:30

Blue Falcons - WEL

Wedstrijdleiding: De Shooters
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
11:15

Jungle-Speed 2 - Reunited

Wedstrijdleiding: Ailuropoda melanoleuca
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
11:15

De Shooters - Stick Together 4

Wedstrijdleiding: WEL
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:00

Jungle-Speed 1 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Reunited
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:00

Ailuropoda melanoleuca - WEL

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:45

Stick Together 1 - Hot Shots 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:45

FC Breda - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: WEL
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
13:30

Jungle-Speed 2 - De Shooters

Wedstrijdleiding: Hot Shots 1
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
13:30

Reunited - Stick Together 4

Wedstrijdleiding: The Lion Kings
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
14:15

WEL - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: De Shooters
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
14:15

Ailuropoda melanoleuca - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Stick Together 4
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:00

Stick Together 1 - FC Breda

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:00

Hot Shots 1 - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:45

Stick Together 4 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: FC Breda
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:45

Reunited - De Shooters

Wedstrijdleiding: The Lion Kings
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
16:30

The Lion Kings - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
16:30

Hot Shots 1 - FC Breda

Wedstrijdleiding: De Shooters
Sportcampus, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
3
feb
09:30

HSV D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
09:30

HSV E1 - HSV E2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:10

UFCG Beijum D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:10

UFCG Lewenborg D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:50

SC Rodenburg D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:50

HSV E1 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
11:30

UFCG Beijum D2 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:30

HSV D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
12:10

HSV C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:10

UFCG Selwerd C2 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:50

UFCG Lewenborg D1 - SC Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
12:50

UFCG Selwerd D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
13:30

UFCG Selwerd C2 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
13:30

HSV C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:30

UFCG Lewenborg A/B2 - SC Rodenburg A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
15:35

HSV A/B1 - UFCG Lewenborg A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
10
feb
10:30

UFC Utrecht 3 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Floorball Competitie
10:30

Hot Flames 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Floorball Competitie
10:30

UFC Groningen 1 - HFC Heroes

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 2
ACLO, Groningen
Heren Floorball Competitie
10:30

UFC Utrecht 1 - Sonics

Wedstrijdleiding: Jungle Speed
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
12:15

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Floorball Competitie
12:15

UFC Groningen 3 - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
12:15

HSK 2 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
ACLO, Groningen
Heren Floorball Competitie
12:45

Jungle Speed - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
14:00

Lions Together - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
14:00

FC Breda - Face Off

Wedstrijdleiding: UFC Groningen
ACLO, Groningen
Heren Floorball Competitie
14:30

Hot Flames 1 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Floorball Competitie
14:30

FB Agents - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: HSK 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
15:45

Messed Up 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
15:45

UFC Utrecht 2 - UFC Groningen

Wedstrijdleiding: Face Off
ACLO, Groningen
Dames Floorball Competitie
16:45

UFC Utrecht 4 - Jungle Falcons

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Floorball Competitie
16:45

UFC Utrecht 2 - HSK 1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
18:00

Blue Falcons 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
ACLO, Groningen
Heren Floorball Competitie
11
feb
13:30

Sonics A/B1 - UFC Lions A/B2

Wedstrijdleiding: Sonics A/B2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
14:30

Sonics A/B2 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
15:30

FC Quicksticks A/B1 - UFCU Lunetten A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B1, Sonics A/B1, UFC Lions A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
16:30

Floorball Flames A/B1 - UFCU Leidsche Rijn A/B1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
17
feb
10:30

UFC Utrecht 4 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: HSK 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 3
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
10:30

Hot Flames 1 - Sonics

Wedstrijdleiding: Lions Together
Gemeentelijk Sportcentrum Breda, Breda
Dames Floorball Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Jungle Speed
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
12:15

UFC Groningen 1 - HSK 2

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
12:45

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
12:45

Lions Together - FC Breda

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Gemeentelijk Sportcentrum Breda, Breda
Heren Floorball Competitie
12:45

Jungle Speed - Sonics 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
14:00

Messed Up 1 - HSK 1

Wedstrijdleiding: HSK Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
14:30

UFC Utrecht 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Face Off
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
14:30

Messed Up 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: FC Breda
Gemeentelijk Sportcentrum Breda, Breda
Heren Floorball Competitie
14:30

Blue Falcons 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
16:15

HSK Agents - UFC Groningen

Wedstrijdleiding: HSK 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Floorball Competitie
16:45

Face Off - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
16:45

HFC Heroes - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
10
mrt
10:15

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
10:30

Messed Up 2 - Jungle Speed

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
10:30

Hot Flames 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Het Gastland, Rhenen
Heren Floorball Competitie
10:30

HSK 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 3
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
12:00

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
12:15

Jungle Falcons - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Floorball Competitie
12:45

Lions Together - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Het Gastland, Rhenen
Heren Floorball Competitie
12:45

Hot Flames 2 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: FB Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
14:00

UFC Utrecht 2 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
14:15

UFC Utrecht 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
14:30

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Lions Together
Het Gastland, Rhenen
Heren Floorball Competitie
14:30

Face Off - HSK 2

Wedstrijdleiding: HSK Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
16:15

UFC Groningen 2 - HFC Heroes

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
16:15

UFC Groningen - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Het Gastland, Rhenen
Dames Floorball Competitie
16:30

UFC Utrecht 3 - FC Breda

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
16:45

HSK Agents - Sonics

Wedstrijdleiding: Face Off
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Floorball Competitie
18:15

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: FC Breda
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
17
mrt
09:30

UFCG Lewenborg D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
09:30

UFCG Beijum E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord E
10:10

UFCG Beijum D2 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

HSV D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

SC Rodenburg D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

HSV E2 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord E
11:30

UFCG Lewenborg D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

UFCG Beijum D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Selwerd C2 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:10

SC Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:50

HSV D1 - SC Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:50

UFCG Selwerd D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
13:30

UFCG Selwerd C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13:30

SC Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
14:30

UFCG Selwerd A/B1 - UFCG Beijum A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
15:35

UFCG Lewenborg A/B1 - UFCG Selwerd A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
16:40

UFCG Selwerd A/B1 - SC Rodenburg A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
18
mrt
14:25

Sonics D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd Midden D
14
apr
09:15

UFCG Lewenborg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
09:15

SC Rodenburg D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
09:55

HSV D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
09:55

UFCG Beijum D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
10:35

UFCG Lewenborg C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
10:35

UFCG Selwerd C2 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
11:15

Nummer 1 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
11:15

Nummer 2 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
11:55

Nummer 5 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
11:55

Nummer 6 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
12:35

UFCG Lewenborg C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
12:35

UFCG Selwerd C1 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
15
apr
09:30

UFCU Lunetten C1 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
09:30

FC Quicksticks C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
09:45

FB Agents E1 - FC Quicksticks E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
10:10

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:10

Sonics C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:30

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
10:50

UFC Lions C2 - UFCU Lunetten C2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:50

Floorball Devils C1 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:15

FB Agents E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
11:30

Floorball Flames C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

Sonics C2 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:00

FC Quicksticks E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
12:20

UFCU Lunetten C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:20

UFC Lions C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
13:30

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
13:30

Sonics D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
13:30

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
14:25

UFCU Oog in Al D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
14:25

UFC Lions D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
14:25

Sonics D2 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
15:20

UFCU Oog in Al D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
15:20

Floorball Flames D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
15:20

HFC Heroes D1 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
16:15

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
16:15

UFCU Lunetten D2 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
12
mei
09:30

Nummer 5 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 6 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 1 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

Nummer 2 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 5 - Nummer 6

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 7 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Selwerd C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:10

SC Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:50

Nummer 1 - Nummer 2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:50

Nummer 3 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
13:30

SC Rodenburg C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13:30

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C

Downloads

Zaterdag 20 januari 2018

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 21 januari 2018

Agenda Rembrandthal, Veenendaal
PDF

Zaterdag 27 januari 2018

Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 28 januari 2018

Agenda Sportcampus, Utrecht
PDF

Zaterdag 3 februari 2018

Agenda Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sportcentrum Scharlakenhof, Haren
PDF

Zaterdag 10 februari 2018

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF

Zondag 11 februari 2018

Agenda Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF

Zaterdag 17 februari 2018

Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Gemeentelijk Sportcentrum Breda, Breda
PDF

Zaterdag 10 maart 2018

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF

Zaterdag 17 maart 2018

Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 18 maart 2018

Agenda Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal De Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF

Zaterdag 14 april 2018

Agenda Rodenburghal, Leek
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Rodenburghal, Leek
PDF

Zondag 15 april 2018

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF

Zaterdag 12 mei 2018

Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Bekijk via andere media:

Zaterdag 20 januari 2018
Zondag 21 januari 2018
Zaterdag 27 januari 2018
Zondag 28 januari 2018
Zaterdag 3 februari 2018
Zaterdag 10 februari 2018
Zondag 11 februari 2018
Zaterdag 17 februari 2018
Zaterdag 10 maart 2018
Zaterdag 17 maart 2018
Zondag 18 maart 2018
Zaterdag 14 april 2018
Zondag 15 april 2018
Zaterdag 12 mei 2018