NeFUB competitie

Komende wedstrijden

12
mei
09:30

Nummer 5 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 6 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 1 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

Nummer 2 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 5 - Nummer 6

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 7 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Selwerd C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:10

SC Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:50

Nummer 1 - Nummer 2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:50

Nummer 3 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
13:30

SC Rodenburg C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13:30

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13
mei
13:30

UFCU Lunetten A/B1 - FC Quicksticks A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
14:30

Floorball Flames A/B1 - UFC Lions A/B2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
14:30

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:30

UFCU Lunetten D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:30

HFC Heroes D1 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:15

UFCU Oog in Al D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:15

Sonics D2 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:15

UFCU Lunetten D2 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:30

Sonics A/B2 - UFCU Leidsche Rijn A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
16:00

UFCU Leidsche Rijn D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
16:00

UFC Lions D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
16:00

Floorball Flames D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
16:30

Sonics A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B

Downloads

Zaterdag 12 mei 2018

Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 13 mei 2018

Agenda Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF

Bekijk via andere media:

Zaterdag 12 mei 2018
Zondag 13 mei 2018