NeFUB competitie

Komende wedstrijden

9
mrt
09:30

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
09:30

HSV E2 - UFCG Hogeland E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
10:10

Rodenburg D1 - UFCG Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
10:10

Rodenburg D2 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
10:50

UFCG Beijum/Selwerd E1 - UFCG Hogeland E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
10:50

HSV E2 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
11:15

UFC Utrecht 3 - U.C. Face Off 

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off , UFC Utrecht 3
ACLO, Groningen
Dames Competitie
11:30

HSV D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
11:30

Rodenburg D2 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
12:10

Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
12:10

HSV C1 - UFCG Beijum C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
12:50

Rodenburg D2 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
12:50

UFCG Selwerd D1 - UFCG Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
13:30

Rodenburg C1 - UFCG Beijum C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
13:30

HSV C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
14:40

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
15:40

UFC Groningen A/B4 - UFC Groningen A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
16
mrt
10:30

Tilburg Floorball - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
10:30

Jungle-Speed - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Sonics
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Groningen 2 - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:15

Sonics - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:15

UFC Utrecht 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

Speed Up - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

HSK - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 2
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:00

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Speed Up
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
14:00

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:15

Lions Together - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

U.C. Face Off 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Groningen Messed Up
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
15:45

U.C. Face Off  - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 3
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
16:00

Sonics 1 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:00

Sonics 2 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Lions Together
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

HSK Agents - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
17:45

UFC Utrecht 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
17
mrt
11:00

Red Dragon Flies - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Bambambam
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:00

Fake Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:00

Messed Up 2 - Green Rookies

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:00

U.C. Face Off - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Jungle-Speed 1 - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht Eéntweede
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

WEL - Tijgers

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Reunited - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Blue Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Bambambam - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Green Rookies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Red Dragon Flies - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Tijgers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Mixed Flamingo's - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
12:20

UFC Utrecht Eéntweede - U.C. Face Off

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Messed Up 1 - Green Rookies

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Team Eierbal - WEL

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Jungle-Speed 1 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Tijgers - Bambambam

Wedstrijdleiding: Green Rookies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

HSK Mixed - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Green Rookies - Red Dragon Flies

Wedstrijdleiding: WEL
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Blue Flamingo's - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Messed Up 1 - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Bambambam
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:40

U.C. Face Off - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

Jungle-Speed 2 - Reunited

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

Stick Together 2 - Team Eierbal

Wedstrijdleiding: Red Dragon Flies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
14:20

HSK Mixed - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

WEL - Bambambam

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Stick Together 1 - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Team Eierbal
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Blue Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Mixed Flamingo's - U.C. Face Off

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:00

De Shooters - Ailuropoda Melanoleuca

Wedstrijdleiding: Bambambam
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Jungle-Speed Old Stars - Reunited

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht Eéntweede
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Tijgers - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Jungle-Speed 2 - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Bambambam - Team Eierbal

Wedstrijdleiding: Ailuropoda Melanoleuca
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Burnt Pancakes - De Shooters

Wedstrijdleiding: WEL
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Fake Flamingo's - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
16:20

UFC Utrecht Eéntweede - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Ailuropoda Melanoleuca - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Team Eierbal
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Reunited - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Blue Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Stick Together 2 - WEL

Wedstrijdleiding: De Shooters
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Team Eierbal - Tijgers

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Jungle-Speed Old Stars - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
17:40

Burnt Pancakes - Ailuropoda Melanoleuca

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:40

De Shooters - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Tijgers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
23
mrt
13:00

Hot Flames 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2, Sonics 2
Universitair Sportcentrum, Nijmegen
Heren Competitie
24
mrt
13:30

Floorball Flames A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
14:45

Sonics A/B1 - Floorball Devils A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
16:00

UFC Lions A/B2 - UFC Utrecht A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
14
apr
13:30

UFC Lions A/B2 - Floorball Flames A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht A/B1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden A/B
14:45

Floorball Devils A/B1 - UFC Utrecht A/B1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames A/B1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden A/B
16:00

Sonics A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils A/B1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden A/B
20
apr
17:30

Hot Flames 1 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1, Hot Flames 1
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie

Downloads

Zaterdag 9 maart 2019

Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF

Zaterdag 16 maart 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 17 maart 2019

Agenda De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF

Zaterdag 23 maart 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Nijmegen
PDF

Zondag 24 maart 2019

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF

Zondag 14 april 2019

Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF

Zaterdag 20 april 2019

Agenda Lewenborg, Groningen
PDF

Bekijk via andere media:

Zaterdag 9 maart 2019
Zaterdag 16 maart 2019
Zondag 17 maart 2019
Zaterdag 23 maart 2019
Zondag 24 maart 2019
Zondag 14 april 2019
Zaterdag 20 april 2019