NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 2 oktober 2021

2
okt
10:30

Jungle-Speed  - Blue Falcons 

Wedstrijdleiding: Kai Klapwijk, Marcel Kuipers, Mats Kerver
Universitair Sportcentrum, Delft
Damescompetitie
10:30

Hot Flames Up 2 - UFC Utrecht 3 

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Bart Bogaard, Stefan Koning
Triangel, Lent (Nijmegen)
Damescompetitie
10:30

Face Off 1  - Face Off 2 

Wedstrijdleiding: Jeroen Buisman, Ruben Vermaat, DaniĆ«l Nicolai
ACLO, Groningen
Damescompetitie
10:30

UFC Utrecht 3 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Koen Groenewegen, Henk Klooster, Stijn Chapelle
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
12:15

UFC Utrecht 1  - Sonics 1 

Wedstrijdleiding: Rob Slits, Simone Lindenhovius, Mirthe Mangnus
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
12:15

Tilburg Floorball - Blue Falcons 1 

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Anne-marijn van der Plas, Annika Duijn
Universitair Sportcentrum, Delft
Herencompetitie
12:15

FB Agents 1  - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Denise Dijkstra, Simone Talla, Tos Alles
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
12:15

Messed Up - Face Off 1

Wedstrijdleiding: Lisa Koops, Berend Mintjes, Veerle Berenpas
ACLO, Groningen
Herencompetitie
14:00

Face Off 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Darren de Ronde, Luuk Rottine, Julian Meijer
ACLO, Groningen
Herencompetitie
14:30

Hot Flames 1  - UFC Groningen 1 

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Bart Bogaard, Stefan Koning
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
14:30

FB Agents 2 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Emil Romare, Jurgen Polling, Joel Idzinga
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
14:30

Blue Falcons 2 - HSK-Utrecht

Wedstrijdleiding: Job Hoek, Roy Franken, Eric le Sage
Universitair Sportcentrum, Delft
Herencompetitie
15:45

UFC Groningen 2 - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: Marin Zwiers, Cathelijne Bruining, Gustaf Noren Vosveld
ACLO, Groningen
Herencompetitie
16:15

HSK Agents  - Sonics 1 

Wedstrijdleiding: Dirk Schut, Boris de Wilde, Nathan Monster
Universitair Sportcentrum, Delft
Damescompetitie
16:15

UFC Utrecht 1  - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Bram Veldhuisen, Michiel de Vries
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
16:45

Hot Flames 1  - UFC Groningen Up

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Loek Kamps, Jesse Saris
Triangel, Lent (Nijmegen)
Damescompetitie
18:15

Hot Flames 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Lovisa Westlund Gotby, Marijn van Grunsven, Rana Klein
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 2 oktober 2021

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media