NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 2 november 2019

2
nov
10:30

Jungle-Speed - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Bas Feenstra, Esper Eglin, Sonics 1
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Jonathan Brugge, Bart Blaauwendraad, Niels Rotteveel
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

Face Off - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Susanne Spijkerman, Marissa Meijer, Liesbeth Niessink
ACLO, Groningen
Dames Competitie
10:30

Blue Falcons 3 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: Jeroen van den Broek, Bram van Uden, Job Hoek
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

Groningen Messed Up - Sonics

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Henri Koops, Michel Ziegler
ACLO, Groningen
Dames Competitie
12:15

UFC Utrecht 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Simone Talla, Casper Wolthuis
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Willemijn Smeets, Thecla van Wageningen, Xandra Maan
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:15

Tilburg Floorball - FB Agents

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Christian Moll, Huub van Erp
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:00

HSK Messed Up - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Jos Joore, Meindert Hart, Maik Groenewegen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:15

UFC Groningen 1 - HSK  

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Andreas Looze, Ilion van der Geugten
ACLO, Groningen
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Helvijs Sebris, Rutger van Beek
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:30

UFC Lions - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Berend Mintjes, Fabienne Heijn, Iris Brus
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Heren Competitie
15:45

Hot Flames 1 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Denise Dijkstra, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
16:15

Jungle-Speed - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Lucas Verhoeven, Jeroen de Regt, Michiel de Vries
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Dames Competitie
16:30

UFC Groningen 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Reinier Bouma, Jeroen Buisman, Koen Oosterhof
ACLO, Groningen
Heren Competitie
16:45

Sonics 2 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Lennart van Gameren, Hielke Bijlsma, Jacco Bijlsma
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
17:45

UFC Utrecht 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Saskia Hesebeck, Liene Krauja, Frederieke Vlieg
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
18:15

Face Off - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Stefan Schaafsma, Andreas Looze
ACLO, Groningen
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 2 november 2019

Agenda Sportcentrum Olympos, Utrecht
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Bekijk deze datum via andere media