NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 3 oktober 2020

3
okt
10:30

Messed Up   - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Henri Koops, Jesse van Oosten
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
10:30

FB Agents 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Joanne-Rose Buter, Lovisa Westlund Gotby, Margreet Moons
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Hielke Bijlsma, Jacco Bijlsma, Blue Falcons 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Denise Dijkstra, Maarten Donders, UFC Utrecht 3
De Wetering, Loon op Zand
Heren Competitie
12:15

UFC Groningen 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Guido Kuijper, Joeri Landman
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
12:15

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Thecla van Wageningen, Simone Lindenhovius, Eveline Heynen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:45

Sonics 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Marco Govers, Jens Duijm
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
12:45

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Job Hoek, Edwin Nootenboom, Jeffrey van der Poel
De Wetering, Loon op Zand
Heren Competitie
14:30

HSK - Face Off

Wedstrijdleiding: Marissa Meijer, Mieke van der Meide, Rebecca Krauts
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
14:30

Jungle-Speed - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Esmee van Mierlo, Suzan Hombergen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

UFC Utrecht 4 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Mark Beerstra, Jeroen de Regt, Stijn van de Plassche
De Wetering, Loon op Zand
Dames Competitie
14:45

UFC Utrecht 5 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Ferra Brunings, Ilse Stoffers, Ilona Hartman
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
16:15

HSK Agents - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Koen bruinsma
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Competitie
16:15

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Niek van Linge, UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
16:30

Hot Flames 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Marco Govers, Stefan Koning, Erik Stoelinga
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
18:15

UFC Utrecht 4 - FB Agents 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 3 oktober 2020

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda De Wetering, Loon op Zand
PDF
Bekijk deze datum via andere media