NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 5 oktober 2019

5
okt
10:30

Blue Falcons 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Edwin Nootenboom, Job Hoek, Bram van Uden
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Sonics

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Helvijs Sebris, Gijs Dieleman
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

Face Off - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Stephane Spijkerman, Mieke van der Meide
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
10:30

Sonics 2 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: Thomas van den Heuvel, Loek Kamps, Jelle Heuves
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
12:15

Groningen Messed Up - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Andreas Looze, Henri Koops, Sam Brouwers
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
12:15

Blue Falcons 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Liene Krauja, Bram Eijgenraam
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

Hot Flames 1 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Lars Hendriks, Mees Notermans
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
12:30

UFC Utrecht 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Guus Rammeloo, Sonics
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 2 - HSK Messed Up

Wedstrijdleiding: Marijn van Grunsven, Nina van Mastrigt, Nonne Hodes
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:30

UFC Groningen 2 - UFC Lions

Wedstrijdleiding: Suzan Hombergen, Marjolein van Swinderen, Madelon Groen
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:30

Sonics 1 - HSK  

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Wouter Buter, UFC Groningen 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
14:45

UFC Utrecht 2 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Jasper Meijer, Helvijs Sebris, FB Agents
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

HSK Agents - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Boris de Wilde, Nienke Nijenhuis
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
16:15

Face Off - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Julian Meijer, Patrick de Ronde, Jesse Huiskamp
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
16:30

Jungle-Speed - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Lucas Braakhuis, Wessel Straatman, Pim Eerden
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
16:45

Hot Flames 2 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Remen Pennings, Lars Hendriks, Sonics 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
18:00

UFC Groningen 3 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Thijs van der Knaap, Koen Oosterhof, Sadaf Asaduzzaman
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
18:15

Blue Falcons - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Kai Klapwijk, Frederieke Vlieg
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 5 oktober 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Bekijk deze datum via andere media