NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 6 november 2021

6
nov
10:30

Jungle-Speed  - Sonics 2 

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Damescompetitie
10:30

Hot Flames 1  - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1 
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
10:30

UFC Utrecht 3 - HSK-Utrecht

Wedstrijdleiding: FB Agents 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Sonics 1 

Wedstrijdleiding: Messed Up
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
12:15

Sonics 2 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Herencompetitie
12:15

FB Agents 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: HSK-Utrecht
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
12:45

Hot Flames 1  - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Damescompetitie
12:45

Blue Falcons 2 - Messed Up

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
14:00

UFC Utrecht 1  - FB Agents 1 

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Herencompetitie
14:00

HSK Agents  - UFC Groningen Up

Wedstrijdleiding: Face Off 2 
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
14:30

Blue Falcons 1  - UFC Groningen 1 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
14:45

UFC Groningen 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Face Off 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
16:00

Blue Falcons  - Face Off 2 

Wedstrijdleiding: HSK Agents 
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
16:15

Face Off 1 - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: FB Agents 1 
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Herencompetitie
16:30

Hot Flames 3 - Face Off 2

Wedstrijdleiding: Face Off 1 
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
16:45

UFC Utrecht 2 - Sonics 1 

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1 
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
18:15

Hot Flames Up 2 - Face Off 1 

Wedstrijdleiding: Hot Flames 3
Triangel, Lent (Nijmegen)
Damescompetitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 6 november 2021

Agenda Sportcentrum Olympos, Utrecht
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media