NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 7 maart 2020

7
mrt
10:30

Sonics 3 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
10:30

Hot Flames 1 - Sonics

Wedstrijdleiding: UFC Lions
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 3 - Face Off

Wedstrijdleiding: FB Agents
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:15

FB Agents - HSK  

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:15

Messed Up 1 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Sonics 3
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
12:30

UFC Utrecht 4 - Face Off

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:30

UFC Utrecht 2 - UFC Lions

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:00

Groningen Messed Up - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Competitie
14:15

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:15

UFC Utrecht 5 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

UFC Groningen 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
16:00

HSK Messed Up - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Groningen Messed Up
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
16:00

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
16:30

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 1, Blue Falcons
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:45

UFC Utrecht 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
17:45

UFC Utrecht 4 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Hot Flames 2 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 7 maart 2020

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media