NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 8 februari 2020

8
feb
10:30

UFC Lions - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
10:30

Jungle-Speed - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Jeroen van den Broek, Sander Willeboordse, Tilburg Floorball
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Dames Competitie
10:30

Sonics - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Liene Krauja, Simone Talla
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 3 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Kevin Rolleman, Yorik ter Hoeve, Sonics 1
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:15

Tilburg Floorball - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Lennart van Gameren, Helvijs Sebris, Jungle-Speed
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Heren Competitie
12:15

Groningen Messed Up - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Joost Schram, Sonics 3
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Competitie
12:15

Sonics 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Andreas Looze, Felix van Deelen
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:30

UFC Utrecht 2 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Henri Koops, Sonics
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
14:15

Sonics 3 - HSK Messed Up

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2, Lisa Heltzel, Floor Takman
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Christian Moll, UFC Groningen 1
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Heren Competitie
14:30

UFC Utrecht 3 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Niels van Nimwegen, Darren de Ronde, Patrick de Ronde
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
14:30

UFC Groningen 2 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Nikki Jansen, Andries Ziani, Nino Wolters
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:00

Hot Flames 2 - Face Off

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Jonne Postmes, Justin Adriani
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Competitie
16:15

UFC Utrecht 5 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Thomas van de Ree, Merijn van de Ree, Stijn Pellenkoft
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
16:15

HSK   - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Johan Kruseman, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:45

Jungle-Speed - Face Off

Wedstrijdleiding: FB Agents
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Heren Competitie
18:00

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Wouter van Helden, Niek van Dam, Maarten van Beurden
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 8 februari 2020

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Sportcentrum Olympos, Utrecht
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media