NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 9 maart 2019

9
mrt
09:30

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
09:30

HSV E2 - UFCG Hogeland E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
10:10

HSV D1 - UFCG Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
10:10

HSV D2 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
10:50

UFCG Beijum/Selwerd E1 - UFCG Hogeland E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
10:50

HSV E2 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord E
11:15

UFC Utrecht 3 - U.C. Face Off 

Wedstrijdleiding: Arjan Veltens, Henri Koops, Gustaf Noren Vosveld
ACLO, Groningen
Dames Competitie
11:30

U.C. Face Off 1 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Lin van den Oort, Joanne-Rose Buter, Daphne Stam
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
11:30

UFCG Selwerd D1 - Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
11:30

Rodenburg D1 - HSV D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
12:10

Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
12:10

HSV C1 - UFCG Beijum C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
12:50

UFCG Hogeland D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
12:50

UFCG Beijum D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
13:30

Rodenburg C1 - UFCG Beijum C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
13:30

HSV C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
14:10

Rodenburg D2 - Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
15:20

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B3

Wedstrijdleiding: Patrick de Ronde, Niels van Nimwegen, Jesse Huiskamp
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
16:20

UFC Groningen A/B4 - UFC Groningen A/B2

Wedstrijdleiding: Patrick de Ronde, Darren de Ronde, Jesse Huiskamp
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 9 maart 2019

Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media