NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 12 januari 2019

12
jan
10:30

FB Agents - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Andreas Looze, Egbert Boom, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
10:30

Hot Flames 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

HSK - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Johan Kruseman, Paul van Eeghen, Tilburg Floorball
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 5 - Speed Up

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:15

Hot Flames 1 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:45

UFC Groningen 2 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:45

Tilburg Floorball - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: Dorothee Vogelesang, Christian Moll, Blue Falcons 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:00

U.C. Face Off 2 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Speed Up
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

Groningen Messed Up - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
14:30

Blue Falcons 2 - Lions Together

Wedstrijdleiding: Sonics
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:30

UFC Utrecht 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Guus Rammeloo, UFC Groningen 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
15:45

Jungle-Speed - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

Sonics - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Victor de Bruin, Paul van Eeghen, Blue Falcons 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
16:30

UFC Groningen 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
16:45

Hot Flames 2 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Groningen Messed Up
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
17:30

Messed Up 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Jeroen Fernhout, UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

UFC Utrecht 3 - U.C. Face Off 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 12 januari 2019

Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media