NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 15 december 2018

15
dec
10:30

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Lin van den Oort, Jeroen Fernhout, Stijn van de Voorde
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
10:30

FB Agents - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Paul van Eeghen, Jelmer  Kuyvenhoven
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
10:30

Speed Up - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Herdis Scheinck, Talitha Kostwinder, Mirthe Mangnus
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
11:45

Groningen Messed Up - Sonics

Wedstrijdleiding: Jelmer Bot, Anne Jan Hempenius, Koen Bruinsma
ACLO, Groningen
Dames Competitie
12:15

UFC Utrecht 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Thomas van der Meulen, Brian de Pagter, Blue Falcons 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:45

Tilburg Floorball - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Yvette Engbers, Suzan Hombergen, Hot Flames 1
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:45

HSK - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Christian Moll, Jonas Abbass
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
13:45

UFC Utrecht 3 - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: Ulrich Sauerwein, Erik van Loobergen, Koen Bruinsma
ACLO, Groningen
Heren Competitie
14:00

Sonics 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Milou Wery, Sietske Brouwer, UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

Jungle-Speed - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Luc Verain, Sander Willeboordse, Eric le Sage
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
15:00

Blue Falcons 2 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Denise Dijkstra, Dorothee Vogelesang, UFC Utrecht 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
15:30

UFC Utrecht 5 - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: Susanne Spijkerman, Ylse Brouwer, Maaike Korpershoek
ACLO, Groningen
Heren Competitie
15:45

Sonics 1 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Bart Tiggelaar, Johan Kruseman, Nikki Jansen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

UFC Groningen 3 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Lions Together
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
16:45

HSK Agents - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Andreas Looze, Lex Niessen
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
17:15

U.C. Face Off  - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Stefan Oldewarris, Wouter van Helden, Michiel Derksen
ACLO, Groningen
Dames Competitie
18:00

Lions Together - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Arjan de Groot, Jeroen de Regt, Hot Flames 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
18:00

UFC Utrecht 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Joost Schram, UFC Groningen 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 15 december 2018

Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Bekijk deze datum via andere media