NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 16 maart 2019

16
mrt
10:30

Tilburg Floorball - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
10:30

Jungle-Speed - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Sonics
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Groningen 2 - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:15

Sonics - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:15

UFC Utrecht 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

Speed Up - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

HSK - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 2
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:00

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Speed Up
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
14:00

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:15

Lions Together - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

U.C. Face Off 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Groningen Messed Up
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
15:45

U.C. Face Off  - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 3
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
16:00

Sonics 1 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:00

Sonics 2 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Lions Together
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

HSK Agents - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
17:45

UFC Utrecht 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 16 maart 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Bekijk deze datum via andere media