NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 16 maart 2019

16
mrt
10:30

Tilburg Floorball - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Maarten Donders, Blue Falcons 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Arjan de Groot, Loek Kamps, Jeroen de Regt
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
10:30

Jungle-Speed - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Rebecca Vonk, Aymee Hazeleger, Ilse Stoffers
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Groningen 2 - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Sven Landmeter, Jochem de Bruin
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:15

Sonics - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Joanne-Rose Buter, Victor de Bruin, Lin van den Oort
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:15

UFC Utrecht 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Helvijs Sebris, Bart Tiggelaar, UFC Utrecht 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

Speed Up - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Suzan Hombergen, Esmee van Mierlo, Astrid Beelen
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

HSK - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Andreas Looze, Henri Koops
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:00

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Eduard Pupupin, Wiebe de Vries, Tom Wijnands
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
14:00

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Rana Klein, Pascalle Wijntjes
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:15

Lions Together - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Stefan Oldewarris, Simone Talla, Rastislav V├írady
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

U.C. Face Off 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Marissa Meijer, Liesbeth Niessink, Mieke van der Meide
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
15:45

U.C. Face Off  - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Huub van Erp, Christian Moll, Hao Liu
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
16:00

Sonics 1 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Stefan Verhoeven, Niek van Linge, Jasper Sangen
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:00

Sonics 2 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Bram Veldhuisen, Jochem Schelfhout, Sam Brouwers
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

HSK Agents - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Arjan Veltens, Berend Mintjes, Sadaf Asaduzzaman
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
17:45

UFC Utrecht 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Joost Schram, Gandolf van der Griend
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Guus Rammeloo, David Vonk
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 16 maart 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Bekijk deze datum via andere media