NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 16 november 2019

16
nov
10:30

Messed Up 1 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
10:30

UFC Lions - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:30

Blue Falcons 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
10:30

Blue Falcons 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 3
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
12:15

Hot Flames 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

UFC Groningen 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 1 - Sonics

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:45

Blue Falcons 3 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:15

UFC Utrecht 4 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Sonics
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
14:30

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
14:30

HSK   - FB Agents

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:30

HSK Messed Up - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Groningen Messed Up
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
16:00

UFC Utrecht 5 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

Groningen Messed Up - HSK Agents

Wedstrijdleiding: HSK Messed Up
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Competitie
16:30

Hot Flames 2 - Face Off

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:45

Blue Falcons - Face Off

Wedstrijdleiding: HSK  
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
17:45

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 16 november 2019

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media