NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 16 november 2019

16
nov
10:30

Messed Up 1 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Sven Landmeter, Wouter Buter, UFC Groningen 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
10:30

UFC Lions - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Thijme de Valk, Loek Kamps, Stijn Hofstee
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:30

Blue Falcons 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Ingrid Swagemakers, Loena van Rooijen, UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
10:30

Blue Falcons 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Johan Kruseman, Helvijs Sebris, Huub van Erp
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
12:15

Hot Flames 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Lovisa Westlund Gotby, Henk Klooster, Eef Custers
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

UFC Groningen 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Andreas Looze, Guus Rammeloo
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 1 - Sonics

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Christian Moll, UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:45

Blue Falcons 3 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Marijn van Limborgh, Tim Wissel, Marcel Kuipers
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:15

UFC Utrecht 4 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Marco Govers, Mikki Govers, Sonics
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
14:30

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Niek van Linge, Face Off
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
14:30

HSK   - FB Agents

Wedstrijdleiding: Karlis Moors, Lennart van Gameren, Nizette Couzy
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:30

HSK Messed Up - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Daphne Springveld, Veerle Berenpas, Susanne Spijkerman
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Competitie
16:00

UFC Utrecht 5 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Denise Dijkstra, Jauke Jansens
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

Groningen Messed Up - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Henri Koops, Matthijs Vafi
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Competitie
16:30

Hot Flames 2 - Face Off

Wedstrijdleiding: Suzan Hombergen, Ellen van den Hoven, Janiek Rikkert
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:45

Blue Falcons - Face Off

Wedstrijdleiding: Dick van Dam, Michael Boissonneault, Michel Ziegler
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
17:45

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Denise Dijkstra, UFC Utrecht 5
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Lucas Verhoeven, Stefan Verhoeven, Michiel de Vries
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 16 november 2019

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media