NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 17 februari 2019

17
feb
09:30

Floorball Flames C1 - UFCU Oog in al C1 

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
09:30

West Side Agents C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
09:45

Floorball Flames D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
09:45

Floorball Flames D2 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
09:45

HFC Heroes D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
10:10

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: West Side Agents C1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
10:10

UFCU Lunetten C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in al C1 
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
10:25

FC Quicksticks D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
10:25

HFC Heroes D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
10:50

West Side Agents C1 - UFCU Oog in al C1 

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
10:50

Floorball Flames C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
11:05

UFCU Oog in Al D2 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
11:05

UFCU Oog in Al D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
11:30

UFCU Lunetten C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
11:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden C
11:45

FC Quicksticks D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
11:45

UFCU Lunetten D2 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
11:45

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
12:25

Floorball Flames D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
12:25

UFCU Oog in Al D2 - HFC Heroes D2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
12:25

UFC Lions E1 - Sonics E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
13:05

UFCU Oog in Al E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
13:05

Sonics E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
13:30

UFC Lions A/B2 - Sonics A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht A/B1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
13:45

UFCU Leidsche Rijn E2 - UFCU Lunetten E2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
13:45

Sonics E2 - Floorball Flames E3

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
13:45

UFC Lions E1 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
14:25

Floorball Flames E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
14:25

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
14:45

UFC Utrecht A/B1 - Floorball Flames A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
15:05

UFCU Lunetten E2 - UFC Lions E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
15:05

Floorball Flames E2 - Sonics E2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
15:05

Floorball Flames E3 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
15:45

Sonics E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
16:00

Floorball Devils A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 17 februari 2019

Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media