NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 17 maart 2019

17
mrt
11:00

Red Dragon Flies - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Jauke Jansens, Niek van Dam, Thecla van Wageningen
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:00

Fake Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Bart Blaauwendraad, Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:00

Messed Up 2 - Green Rookies

Wedstrijdleiding: Yannick Witte, Esmee Korver, Eleonora Vissers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:00

U.C. Face Off - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jacob Hoogenboom, Hans Botman, Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Jungle-Speed 1 - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Ton Loesink, Stefan Oldewarris, UFC Utrecht Eéntweede
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

WEL - Tijgers

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Messed Up 1, Jonne Postmes
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Reunited - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Nizette Couzy, Blue Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Bambambam - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Green Rookies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Red Dragon Flies - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Peter Reinink, Jasper Mutsaerts, Sander Ton
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Mixed Flamingo's - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Willemijn Smeets, Jim Strolenberg, Jungle-Speed Old Stars
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
12:20

UFC Utrecht Eéntweede - U.C. Face Off

Wedstrijdleiding: Dorothee Vogelesang, HSK Mixed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Messed Up 1 - Green Rookies

Wedstrijdleiding: Nick Roos, Yannick Witte, Rogier Schouten
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Team Eierbal - WEL

Wedstrijdleiding: Thomas Rebel, Emiel Haven, Veerle Berenpas
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Jungle-Speed 1 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Kamiel Cornelissen, Fake Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Tijgers - Bambambam

Wedstrijdleiding: Green Rookies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

HSK Mixed - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Leonard Widjaja, Henri Koops, Lisa Koops
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Green Rookies - Red Dragon Flies

Wedstrijdleiding: Eduard Pupupin, WEL, Tim Mulder
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Blue Flamingo's - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Joanne-Rose Buter, David van der Sar, Jungle-Speed 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Messed Up 1 - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Storm 't Hart, Thecla van Wageningen, Jauke Jansens
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:40

U.C. Face Off - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Bert van den Burg, Lin van den Oort, Willemijn Smeets
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

Jungle-Speed 2 - Reunited

Wedstrijdleiding: Alexander Boogert, Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

Stick Together 2 - Team Eierbal

Wedstrijdleiding: Richard Boon, Tos Alles, Petra van der Post
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
14:20

HSK Mixed - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Ilse Elzinga, Michiel Derksen, Lisa Koops
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

WEL - Bambambam

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Thomas Rebel, Veerle Berenpas
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Stick Together 1 - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Team Eierbal
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Blue Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Hans Botman, Jacob Hoogenboom, Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Mixed Flamingo's - U.C. Face Off

Wedstrijdleiding: Bas Fernhout, Geert Roks, Marleen Joustra
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:00

De Shooters - Ailuropoda Melanoleuca

Wedstrijdleiding: Bambambam, Jauke Jansens
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Jungle-Speed Old Stars - Reunited

Wedstrijdleiding: Stefan Oldewarris, Maarten Donders, Derk Reilink
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Tijgers - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Loek Nijhuis, Robin Kleine, Burnt Pancakes
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Jungle-Speed 2 - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Stan Vriezenga, Simone Talla, Rob Davids
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Bambambam - Team Eierbal

Wedstrijdleiding: Stefan Schaafsma, Jelle de Jong, Ailuropoda Melanoleuca
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Burnt Pancakes - De Shooters

Wedstrijdleiding: WEL
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Fake Flamingo's - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jacob Hoogenboom, Stijn Chapelle, Hans Botman
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
16:20

UFC Utrecht Eéntweede - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Dennis van der Kolk, Dorothee Vogelesang, Vera Vermaas
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Ailuropoda Melanoleuca - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Team Eierbal
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Reunited - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Dorothee Vogelesang, Kevin Miedema, Martin Zandberg
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Stick Together 2 - WEL

Wedstrijdleiding: Maik Groenewegen, Anna Visser, De Shooters
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Team Eierbal - Tijgers

Wedstrijdleiding: Robin Schenk, Veerle Siegerink, Stick Together 1
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Jungle-Speed Old Stars - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Mayke van der Ploeg, Alexander Boogert, Tom Knoop
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
17:40

Burnt Pancakes - Ailuropoda Melanoleuca

Wedstrijdleiding: Nick Roos, Eva Lansu, Eleonora Vissers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:40

De Shooters - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Tijgers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 17 maart 2019

Agenda De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media