NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 17 maart 2019

17
mrt
11:00

Red Dragon Flies - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Bambambam
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:00

Fake Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:00

Messed Up 2 - Green Rookies

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:00

U.C. Face Off - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Jungle-Speed 1 - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht Eéntweede
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

WEL - Tijgers

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Reunited - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Blue Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
11:40

Bambambam - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Green Rookies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Red Dragon Flies - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Tijgers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Mixed Flamingo's - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
12:20

UFC Utrecht Eéntweede - U.C. Face Off

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
12:20

Messed Up 1 - Green Rookies

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Team Eierbal - WEL

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Jungle-Speed 1 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:00

Tijgers - Bambambam

Wedstrijdleiding: Green Rookies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:00

HSK Mixed - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Green Rookies - Red Dragon Flies

Wedstrijdleiding: WEL
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Blue Flamingo's - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
13:40

Messed Up 1 - Messed Up 2

Wedstrijdleiding: Bambambam
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
13:40

U.C. Face Off - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

Jungle-Speed 2 - Reunited

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

Stick Together 2 - Team Eierbal

Wedstrijdleiding: Red Dragon Flies
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
14:20

HSK Mixed - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
14:20

WEL - Bambambam

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Stick Together 1 - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Team Eierbal
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Blue Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:00

Mixed Flamingo's - U.C. Face Off

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:00

De Shooters - Ailuropoda Melanoleuca

Wedstrijdleiding: Bambambam
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Jungle-Speed Old Stars - Reunited

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht Eéntweede
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Tijgers - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Jungle-Speed 2 - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
15:40

Bambambam - Team Eierbal

Wedstrijdleiding: Ailuropoda Melanoleuca
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Burnt Pancakes - De Shooters

Wedstrijdleiding: WEL
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Fake Flamingo's - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
16:20

UFC Utrecht Eéntweede - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
16:20

Ailuropoda Melanoleuca - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Team Eierbal
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Reunited - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Blue Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Stick Together 2 - WEL

Wedstrijdleiding: De Shooters
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Team Eierbal - Tijgers

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:00

Jungle-Speed Old Stars - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Mixed Voorjaar 2019
17:40

Burnt Pancakes - Ailuropoda Melanoleuca

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
17:40

De Shooters - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Tijgers
De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
Mixed Voorjaar 2019
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 17 maart 2019

Agenda De Bongerd Sportcentrum, Wageningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media