NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 18 januari 2020

18
jan
10:00

Sonics - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Sven Landmeter, Henri Koops, Andreas Looze
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
10:30

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Jeroen de Regt, Lucas Verhoeven, Michiel de Vries
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - HSK Messed Up

Wedstrijdleiding: Ties van Linge, Rob van Roekel, Rens de Jong
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
10:30

Blue Falcons - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Omar Usmani, Michael Boissonneault, Yannick Gouby
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:00

Jungle-Speed - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Lars van der Werff, Evan Beernink
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:15

Messed Up 1 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Rob Slits, Loek Kamps, Rob Slits
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 1 - HSK  

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Paul van Eeghen, Nizette Couzy
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
12:15

UFC Lions - Face Off

Wedstrijdleiding: Bart Blaauwendraad, Jonathan Brugge, Pim Aerts
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
13:45

UFC Groningen 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Egbert Boom, Willemijn Smeets
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:00

Hot Flames 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Lars Hendriks, Job Hoek
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:00

UFC Utrecht 5 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Koen Groenewegen, Frank Bax, Ilion van der Geugten
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 2 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: Frederieke Vlieg, Barbora Sarafinova, Nina de Bakker
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
15:45

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Inge van Dasselaar, Anne Quirijnen, Rana Klein
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:00

Face Off - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Niels van Nimwegen, Julian Meijer, Luuk Rottine
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
16:15

Tilburg Floorball - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Helvijs Sebris, Ville Lehtonen
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
16:15

UFC Utrecht 1 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Boris de Wilde, Lex Niessen
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
17:30

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Maarten Donders, Tijmen Groot
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
17:45

UFC Groningen 3 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Berend Mintjes, Claudia Kranenberg, Face Off
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 18 januari 2020

Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media