NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 18 januari 2020

18
jan
10:30

Sonics - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 2
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
10:30

Hot Flames 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Tilburg Floorball
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - HSK Messed Up

Wedstrijdleiding: UFC Lions
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
10:30

Blue Falcons - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: HSK  
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:15

UFC Lions - Face Off

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 1 - HSK  

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
12:30

Jungle-Speed - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:45

Tilburg Floorball - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:00

UFC Utrecht 5 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:15

UFC Groningen 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 2 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: HSK Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
15:00

Messed Up 1 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
15:45

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:15

UFC Utrecht 1 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
16:30

Face Off - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 3
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
16:45

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
17:30

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2, UFC Utrecht 3, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
18:15

UFC Groningen 3 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Face Off
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 18 januari 2020

Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media