NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 18 september 2021

18
sep
10:30

Messed Up - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1 
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Herencompetitie
10:30

HSK-Utrecht - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3 
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1 

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Henri Koops, FB Agents 1 
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
10:30

Sonics 2 - Hot Flames 3

Wedstrijdleiding: Sonics 1 
Bokkeduinen, Amersfoort
Herencompetitie
12:15

Blue Falcons  - UFC Utrecht 3 

Wedstrijdleiding: HSK-Utrecht
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
12:15

Hot Flames 1  - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Messed Up
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Damescompetitie
12:15

Sonics 1  - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Bokkeduinen, Amersfoort
Herencompetitie
12:45

UFC Groningen 1  - FB Agents 1 

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Rob Slits, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
14:00

Blue Falcons 1  - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: HSK Agents , Lovisa Westlund Gotby, HSK Agents 
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
14:15

UFC Utrecht 4 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Hot Flames Up 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Herencompetitie
14:30

Sonics 1  - UFC Groningen Up

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Sonics 2 
Bokkeduinen, Amersfoort
Damescompetitie
15:00

Blue Falcons 2 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Face Off 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
16:00

Hot Flames Up 2 - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Damescompetitie
16:15

HSK Agents  - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1 , Denise Dijkstra, UFC Utrecht 1 
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
16:30

Sonics 2  - Face Off 1 

Wedstrijdleiding: Sonics 1 
Bokkeduinen, Amersfoort
Damescompetitie
16:45

Face Off 2 - FB Agents 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
18:30

UFC Utrecht 3 - Face Off 1

Wedstrijdleiding: FB Agents 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 18 september 2021

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Bekijk deze datum via andere media