NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 18 september 2021

18
sep
10:30

Messed Up - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Merle Eppink, Pleun Weijers, Angelina Gomez Berns
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Herencompetitie
10:30

HSK-Utrecht - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: Denise Dijkstra, Simone Lindenhovius, UFC Utrecht 3 
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1 

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Niek van Linge, FB Agents 1 
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
10:30

Sonics 2 - Hot Flames 3

Wedstrijdleiding: Sonics 1 
Bokkeduinen, Amersfoort
Herencompetitie
12:15

Blue Falcons  - UFC Utrecht 3 

Wedstrijdleiding: Wouter van Helden, Omar Usmani, Maik Groenewegen
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
12:15

Hot Flames 1  - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Guus Kuiper, Justin Adriani, Emiel Haven
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Damescompetitie
12:15

Sonics 1  - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Marco Govers, Gandolf van der Griend, Paul Veldhuyzen
Bokkeduinen, Amersfoort
Herencompetitie
12:45

UFC Groningen 1  - FB Agents 1 

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Rob Slits, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
14:00

Blue Falcons 1  - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: HSK Agents , Lovisa Westlund Gotby, HSK Agents 
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
14:15

UFC Utrecht 4 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Leonie Stuve, Nienke Nijenhuis, Danique Roefs
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Herencompetitie
14:30

Sonics 1  - UFC Groningen Up

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Marco Govers, Lianne Jansen
Bokkeduinen, Amersfoort
Damescompetitie
15:00

Blue Falcons 2 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Jeroen Buisman, Erik van Loobergen, Face Off 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
16:00

Hot Flames Up 2 - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: David van der Sar, Rob van Roekel, Jan-Martin Berghuis
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Damescompetitie
16:15

HSK Agents  - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: Anne-marijn van der Plas, Denise Dijkstra, UFC Utrecht 1 
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
16:30

Sonics 2  - Face Off 1 

Wedstrijdleiding: Aymee Hazeleger, Ferra Brunings, Stefan Koning
Bokkeduinen, Amersfoort
Damescompetitie
16:45

Face Off 2 - FB Agents 2

Wedstrijdleiding: Tamo van Lochem, Richard Boon, Simon Borst
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
18:30

UFC Utrecht 3 - Face Off 1

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Michel Hartog, FB Agents 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 18 september 2021

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Bekijk deze datum via andere media