NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 18 december 2021

18
dec
10:30

Sonics 2 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: FB Agents 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
10:30

Sonics 1  - HSK Agents 

Wedstrijdleiding: Tilburg Floorball
Roemer Visscher College, Den Haag
Damescompetitie
10:30

Face Off 2 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Face Off 2 
ACLO, Groningen
Herencompetitie
10:45

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Damescompetitie
12:15

Face Off 2  - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 3
ACLO, Groningen
Damescompetitie
12:15

FB Agents 2 - Hot Flames 3

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
12:30

FB Agents 1  - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: HSK Agents 
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
12:45

UFC Utrecht 2 - Blue Falcons 1 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Herencompetitie
14:00

UFC Groningen Up - Hot Flames 1 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
14:00

Face Off 1  - Blue Falcons 

Wedstrijdleiding: Face Off 1
ACLO, Groningen
Damescompetitie
14:45

Blue Falcons 2 - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: HSK-Utrecht
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
15:00

Sonics 1  - UFC Groningen 1 

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1 
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Herencompetitie
15:45

Face Off 1 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Face Off 1 
ACLO, Groningen
Herencompetitie
16:00

UFC Utrecht 3 - Messed Up

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3 
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
16:30

HSK-Utrecht - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Herencompetitie
17:15

UFC Utrecht 1  - Hot Flames 1 

Wedstrijdleiding: Sonics 1 
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Herencompetitie
17:45

Sonics 2  - UFC Utrecht 3 

Wedstrijdleiding: Messed Up
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 18 december 2021

Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media