NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 19 januari 2019

19
jan
09:30

UFCG Hogeland E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
09:30

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
10:10

HSV D1 - Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
10:10

UFCG Selwerd D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
10:30

UFC Utrecht 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Sven Landmeter, Niels van Nimwegen
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
10:50

UFCG Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
10:50

HSV E1 - HSV E2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
11:30

Rodenburg D1 - UFCG Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
11:30

UFCG Beijum D1 - HSV D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
12:10

UFCG Beijum C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
12:10

Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
12:45

Hot Flames 2 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Bart Tiggelaar, Joost Schram, Noah Joore
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
12:50

UFCG Hogeland D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
12:50

Rodenburg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
13:30

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
13:30

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
14:40

UFC Groningen A/B1 - UFC Groningen A/B3

Wedstrijdleiding: Henri Koops
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord A/B
15:00

Lions Together - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Stefan Verhoeven, FB Agents
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
15:40

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B2

Wedstrijdleiding: Henri Koops
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord A/B
17:15

FB Agents - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Daan van Linge, Justin van der Hooft
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 19 januari 2019

Agenda Scharlakenhof, Haren
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Scharlakenhof, Haren
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media