NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 19 september 2020

19
sep
10:30

Blue Falcons - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Emma Bloemhof, Frederieke Vlieg, HSK Agents
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
10:30

UFC Groningen 1 - FB Agents 1

Wedstrijdleiding: Thijs van der Knaap, Ruben Vermaat, Michiel Derksen
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
10:30

Sonics 2 - FB Agents 2

Wedstrijdleiding: Bart Bogaard, Esper Eglin, Sonics 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 2 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Anne-marijn van der Plas, Kelbij Star
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
12:15

Tilburg Floorball - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Guus Rammeloo
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
12:15

UFC Utrecht 3 - Messed Up  

Wedstrijdleiding: Margot de Sera, UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:45

Face Off - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Wouter Buter, Lars van der Werff
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:00

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Jonne Postmes, Messed Up  
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:15

Blue Falcons 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Lovisa Westlund Gotby, Boris de Wilde, Dirk Schut
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:30

Groningen Messed Up - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Lars van der Werff, Jesse Huiskamp
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
14:30

Hot Flames 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Denise Dijkstra, Sietske Brouwer
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
16:15

UFC Utrecht 5 - Hot Flames 3

Wedstrijdleiding: Koen Groenewegen, Henk Klooster, Felix van Deelen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:30

Blue Falcons 2 - HSK

Wedstrijdleiding: Mikko Niiva, Gijs Dieleman, UFC Utrecht 1
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
16:30

UFC Groningen 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Marissa Meijer, Mieke van der Meide, Rebecca Krauts
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
16:30

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Mikki Govers, Aymee Hazeleger, Ilona Hartman
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 19 september 2020

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media