NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 20 september 2020

20
sep
09:30

HFC Heroes E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
09:30

Floorball Devils E1  - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
09:45

HFC Heroes C1 - HSK C1 

Wedstrijdleiding: HFC Heroes C1, HSK C1 
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
09:45

FB Agents C1 - Floorball Flames C2  

Wedstrijdleiding: FB Agents C1, Floorball Flames C2  
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
09:45

Sonics C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2, UFCU Lunetten C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
10:30

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidscherijn E1

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
10:30

HFC Heroes E1 - Floorball Devils E1 

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
10:35

Floorball Flames C2   - HFC Heroes C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C2  , HFC Heroes C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
10:35

HSK C1  - Sonics C2

Wedstrijdleiding: HSK C1 , Sonics C2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
10:35

UFCU Lunetten C1 - FB Agents C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1, FB Agents C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
11:25

Sonics C1 - FB Agents C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1, FB Agents C2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
11:25

Floorball Flames C1 - UFCU Oog in Al C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1, UFCU Oog in Al C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
11:30

Sonics E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils E1 
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
11:30

FB Agents E1 - UFCU Leidscherijn E1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
12:15

Sonics C1 - UFCU Oog in Al C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1, UFCU Oog in Al C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
12:15

UFCU Leidscherijn C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn C1, Floorball Flames C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
12:15

UFCU Oog in Al D1  - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1 , Floorball Flames D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:05

FB Agents C2 - UFCU Leidscherijn C1

Wedstrijdleiding: FB Agents C2, UFCU Leidscherijn C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
13:05

Sonics D1 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: Sonics D1, Floorball Flames D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:05

UFCU Lunetten D1 - UFCU Oog in Al D1 

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1, UFCU Oog in Al D1 
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:15

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht AB 2
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
13:55

FB Agents D1 - FB Agents D2

Wedstrijdleiding: FB Agents D1, FB Agents D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:55

Sonics D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1, UFCU Lunetten D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:55

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D3

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1, Floorball Flames D3
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
14:30

UFC Utrecht AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames AB 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
14:45

Floorball Flames D1 - UFCU Leidscherijn D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1, UFCU Leidscherijn D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
14:45

HFC Heroes D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1, Sonics D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
14:45

UFCU Leidscherijn D2 - Floorball Flames D3

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn D2, Floorball Flames D3
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:35

UFCU Leidscherijn D1 - FB Agents D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn D1, FB Agents D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:35

FB Agents D2 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: FB Agents D2, Floorball Flames D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:35

Sonics D2 - UFCU Leidscherijn D2

Wedstrijdleiding: Sonics D2, UFCU Leidscherijn D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:45

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht AB 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 20 september 2020

Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
PDF
Bekijk deze datum via andere media