NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zondag 20 september 2020

20
sep
09:30

HFC Heroes E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
09:30

Floorball Devils E1  - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
09:45

HFC Heroes C1 - HSK C1 

Wedstrijdleiding: HFC Heroes C1, HSK C1 
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
09:45

FB Agents C1 - Floorball Flames C2  

Wedstrijdleiding: FB Agents C1, Floorball Flames C2  
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
09:45

Sonics C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2, UFCU Lunetten C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
10:30

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidscherijn E1

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
10:30

HFC Heroes E1 - Floorball Devils E1 

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
10:35

Floorball Flames C2   - HFC Heroes C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C2  , HFC Heroes C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
10:35

HSK C1  - Sonics C2

Wedstrijdleiding: HSK C1 , Sonics C2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
10:35

UFCU Lunetten C1 - FB Agents C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1, FB Agents C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
11:25

Sonics C1 - FB Agents C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1, FB Agents C2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
11:25

Floorball Flames C1 - UFCU Oog in Al C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1, UFCU Oog in Al C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
11:30

Sonics E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils E1 
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
11:30

FB Agents E1 - UFCU Leidscherijn E1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes E1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden E
12:15

Sonics C1 - UFCU Oog in Al C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1, UFCU Oog in Al C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
12:15

UFCU Leidscherijn C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn C1, Floorball Flames C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
12:15

UFCU Oog in Al D1  - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1 , Floorball Flames D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:05

FB Agents C2 - UFCU Leidscherijn C1

Wedstrijdleiding: FB Agents C2, UFCU Leidscherijn C1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden C
13:05

Sonics D1 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: Sonics D1, Floorball Flames D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:05

UFCU Lunetten D1 - UFCU Oog in Al D1 

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1, UFCU Oog in Al D1 
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:15

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht AB 2
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
13:55

FB Agents D1 - FB Agents D2

Wedstrijdleiding: FB Agents D1, FB Agents D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:55

Sonics D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1, UFCU Lunetten D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
13:55

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D3

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1, Floorball Flames D3
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
14:30

UFC Utrecht AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames AB 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
14:45

Floorball Flames D1 - UFCU Leidscherijn D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1, UFCU Leidscherijn D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
14:45

HFC Heroes D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1, Sonics D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
14:45

UFCU Leidscherijn D2 - Floorball Flames D3

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn D2, Floorball Flames D3
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:35

UFCU Leidscherijn D1 - FB Agents D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn D1, FB Agents D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:35

FB Agents D2 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: FB Agents D2, Floorball Flames D1
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:35

Sonics D2 - UFCU Leidscherijn D2

Wedstrijdleiding: Sonics D2, UFCU Leidscherijn D2
Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
Jeugd midden D
15:45

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht AB 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 20 september 2020

Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Hogendorphal Amsterdam, Amsterdam
PDF
Bekijk deze datum via andere media