NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 21 september 2019

21
sep
10:30

Blue Falcons 2 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: HSK  , Jacques Fournier
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
10:30

Sonics 2 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Isra Eglin, Sanne Vandevelde, Ilona Hartman
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Fabienne Heijn, Lieke van Warmerdam, Salina Maasdam
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

UFC Groningen 2 - Face Off

Wedstrijdleiding: Leonard Widjaja, Nikki Jansen, Iven Amoureus
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:15

Face Off - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Yvonne Lucassen, Tessel Hendriksen, Loeki Bosboom
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:15

Sonics - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Helvijs Sebris, FB Agents
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
12:30

UFC Groningen 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Henri Koops, Stefan Schaafsma
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:30

Blue Falcons 1 - HSK  

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Nizette Couzy, Thomas van der Meulen
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
14:00

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Christian Moll, Stijn Chapelle
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
14:15

Sonics 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Jeroen Fernhout, Dennis Pel
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
14:45

UFC Utrecht 2 - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Sven Landmeter, Lars van der Werff
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
14:45

Hot Flames 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Lennart van Gameren, Tessa Rouwenhorst
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
16:00

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3, Tamo van Lochem, Ilion van der Geugten
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:30

Jungle-Speed - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Helvijs Sebris, Liene Krauja, Stefan Koning
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
16:45

UFC Groningen 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Stephane Spijkerman, Marissa Meijer, Susanne Spijkerman
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
17:00

Blue Falcons - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Luc Verain, Job Hoek, Jeffrey van der Poel
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
17:45

UFC Utrecht 3 - UFC Lions

Wedstrijdleiding: Lucas Verhoeven, Arjan de Groot, Stefan Verhoeven
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
18:15

Sonics 3 - HSK Messed Up

Wedstrijdleiding: Wiebe de Vries, Casper Wolthuis, Jungle-Speed
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 21 september 2019

Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Bekijk deze datum via andere media