NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 23 maart 2019

23
mrt
09:30

UFCG Hogeland E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord E
09:30

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord E
10:10

UFCG Hogeland D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
10:10

Rodenburg D2 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
10:30

Lions Together - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Johan Kruseman, Christian Moll, Tobias Ahlqvist
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
10:50

UFCG Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord E
10:50

HSV E1 - HSV E2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord E
11:30

HSV D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
11:30

UFCG Selwerd D1 - Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
12:10

UFCG Beijum C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord C
12:10

Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord C
12:45

UFC Groningen 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Guus Rammeloo, Nikki Jansen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
12:50

UFCG Hogeland D1 - Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
12:50

UFCG Beijum D1 - Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
13:00

Hot Flames 2 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Merle Eppink, Suzan Hombergen, Rebecca Wijn
Universitair Sportcentrum, Nijmegen
Heren Competitie
13:30

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord C
13:30

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord C
14:10

HSV D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord D
15:00

UFC Utrecht 2 - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Daan van Linge, Hot Flames 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Nederlandse Loterij Cup
15:20

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord A/B
16:20

UFC Groningen A/B2 - UFC Groningen A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd noord A/B
17:15

U.C. Face Off - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Dorothee Vogelesang, Jeroen Fernhout, Inge Tensen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Nederlandse Loterij Cup
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 23 maart 2019

Agenda Rodenburghal, Leek
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Rodenburghal, Leek
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Universitair Sportcentrum, Nijmegen
PDF
Bekijk deze datum via andere media