NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 23 november 2019

23
nov
09:30

UFC Hogeland E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
09:30

HSV E2 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
10:10

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
10:10

SC Rodenburg C2 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
10:30

UFC Utrecht 3 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: Lucas Verhoeven, Hot Flames 2, Michiel de Vries
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Nederlandse Loterij Cup Heren
10:30

HSK - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Gijs Dieleman, Niek Hovius, Aron Piekema
Roemer Visscher College, Den Haag
Nederlandse Loterij Cup Heren
10:50

UFC Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
10:50

HSV E2 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord E
11:30

UFCG Beijum C1 - SC Rodenburg C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
11:30

UFC Groningen A/B4 - UFC Groningen A/B1

Wedstrijdleiding: Julian Meijer, Darren de Ronde, Patrick de Ronde
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
11:30

HSV C1 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
12:10

UFC Hogeland D1 - SC Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
12:10

UFCG Selwerd D1 - HSV D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
12:15

Blue Falcons 2 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Bart Bogaard, Daan Bogaard, Remen Pennings
Roemer Visscher College, Den Haag
Nederlandse Loterij Cup Heren
12:15

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Joost Iwema, Justin van der Hooft, UFC Lions
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Nederlandse Loterij Cup Heren
12:30

HSV A/B2 - UFC Groningen A/B2

Wedstrijdleiding: Niels van Nimwegen, Patrick de Ronde, Mieke van der Meide
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
12:50

UFCG Beijum C2 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
13:30

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B3

Wedstrijdleiding: Marissa Meijer, Mieke van der Meide, Anke Hodes
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
13:30

UFCG Selwerd D1 - UFC Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
13:30

HSV D1 - SC Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord D
14:00

Blue Falcons 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Liene Krauja, Jeroen Fernhout, Daniel Juschus
Roemer Visscher College, Den Haag
Nederlandse Loterij Cup Heren
14:00

Hot Flames 1 - UFC Lions

Wedstrijdleiding: Jochem Evers, Maarten Donders, Stijn Chapelle
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Nederlandse Loterij Cup Heren
14:10

UFCG Beijum C2 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd noord C
15:00

Groningen Messed Up - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Thijs van der Knaap, Reinier Bouma, Jeroen Buisman
Lewenborg, Groningen
Nederlandse Loterij Cup Dames
15:00

UFC Groningen 2 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Evan Beernink, Henri Koops, Darren de Ronde
Haren - Sportcentrum Scharlakenhof - dubbel, Haren
Nederlandse Loterij Cup Heren
15:45

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Thecla van Wageningen, Niek van Linge, Mirthe Mangnus
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Nederlandse Loterij Cup Dames
15:45

HSK Agents - Face Off

Wedstrijdleiding: Kiko Guimaraes, Jacco Bijlsma, Markus Trasberg
Roemer Visscher College, Den Haag
Nederlandse Loterij Cup Dames
16:45

Messed Up 1 - Face Off

Wedstrijdleiding: Lovisa Westlund Gotby, Lin van den Oort, Tianne Numan
Lewenborg, Groningen
Nederlandse Loterij Cup Heren
16:45

UFC Groningen 1 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: FB Agents
Haren - Sportcentrum Scharlakenhof - dubbel, Haren
Nederlandse Loterij Cup Heren
17:30

UFC Utrecht 3 - Sonics

Wedstrijdleiding: Astrid Beelen, Hot Flames 1
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Nederlandse Loterij Cup Dames
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 23 november 2019

Agenda Scharlakenhof, Haren
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Scharlakenhof, Haren
PDF
Agenda Sportcampus Utrecht, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Haren - Sportcentrum Scharlakenhof - dubbel, Haren
PDF
Bekijk deze datum via andere media