NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 24 maart 2019

24
mrt
09:30

UFCU Oog in al C1  - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
09:30

Floorball Flames C1 - West Side Agents C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
09:45

Floorball Flames E2 - UFCU Lunetten E2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
09:45

West Side Agents E2 - Floorball Flames E3

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
09:45

Sonics E2 - UFC Lions E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
10:10

UFC Lions C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: West Side Agents C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
10:10

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
10:25

Floorball Flames E1 - West Side Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
10:25

FB Agents Oost E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: West Side Agents E2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
10:25

UFCU Oog in Al E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Sonics E2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
10:50

Floorball Flames C1 - UFCU Oog in al C1 

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
10:50

West Side Agents C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
11:05

Floorball Flames E3 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: West Side Agents E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
11:05

Floorball Flames E3 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: West Side Agents E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
11:05

UFCU Lunetten E2 - West Side Agents E2

Wedstrijdleiding: FB Agents Oost E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
11:05

UFCU Leidsche Rijn E2 - Sonics E2

Wedstrijdleiding: UFC Lions E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
11:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in al C1 
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
11:30

UFCU Lunetten C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
11:45

Sonics E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
11:45

West Side Agents E1 - FB Agents Oost E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E3
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
11:45

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
12:25

West Side Agents D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
12:25

Sonics D1 - FB Agents Oost D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
12:25

UFC Lions E1 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
13:05

FC Quicksticks D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
13:05

UFCU Lunetten D2 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
13:05

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
13:05

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden E
13:30

Floorball Flames A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: Mikki Govers, Femke Maat
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
13:45

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
13:45

UFCU Oog in Al D2 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
13:45

UFCU Oog in Al D1 - FB Agents Oost D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
14:25

FC Quicksticks D1 - West Side Agents D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
14:25

HFC Heroes D2 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
14:25

FB Agents Oost D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
14:45

Sonics A/B1 - Floorball Devils A/B1

Wedstrijdleiding: Lisa van Beijnhem , Ed van Zoolingen
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
15:05

UFCU Leidsche Rijn D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: West Side Agents D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
15:05

UFCU Oog in Al D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
15:05

UFCU Oog in Al D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: FB Agents Oost D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
15:45

HFC Heroes D2 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Jeugd midden D
16:00

UFC Lions A/B2 - UFC Utrecht A/B1

Wedstrijdleiding: Mart van Linge, Sam Brouwers, Rens de Jong
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 24 maart 2019

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Bekijk deze datum via andere media