NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 25 januari 2020

25
jan
10:30

Sonics - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Denise Dijkstra, Xin An
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
10:30

Face Off - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Loek Kamps, Rob Slits, Remi van Berkum
ACLO, Groningen
Heren Competitie
10:30

UFC Lions - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Herdis Scheinck, Floor Takman, Hot Flames 2
Het Gastland, Rhenen
Heren Competitie
10:30

HSK Agents - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Helvijs Sebris, Dennis van der Kolk, Jasper Meijer
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:15

UFC Groningen 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Paul van Eeghen, Reinier Bouma
ACLO, Groningen
Heren Competitie
12:15

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Sam Brouwers, Justin van der Hooft, Ties van Linge
Het Gastland, Rhenen
Dames Competitie
12:30

UFC Utrecht 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Jeroen Fernhout, Saskia Borg
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
12:30

FB Agents - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Liene Krauja, Karlis Moors, Christian Moll
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:00

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Gandolf van der Griend, Stefan Koning, Mees Notermans
Het Gastland, Rhenen
Heren Competitie
14:30

Groningen Messed Up - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Wouter Buter, Marlin Jager
ACLO, Groningen
Dames Competitie
14:45

Messed Up 1 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Gijs Dieleman, Leonard Widjaja, Yorèl Rozman
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
14:45

HSK Messed Up - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Omar Usmani, Dick van Dam, Michael Boissonneault
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
15:45

UFC Utrecht 5 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Stefan Koning, Erik Stoelinga, Remko Nolten
Het Gastland, Rhenen
Heren Competitie
16:30

Face Off - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Stephane Spijkerman, Marissa Meijer, Anke Hodes
ACLO, Groningen
Dames Competitie
16:30

Tilburg Floorball - HSK  

Wedstrijdleiding: Karlis Moors, Christian Moll, HSK Messed Up
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
16:30

UFC Utrecht 4 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Denise Dijkstra, Yvonne Lucassen, Mirthe Mangnus
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
17:30

Sonics 3 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Het Gastland, Rhenen
Heren Competitie
18:15

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Jonathan Brugge, Richard Boon, Bart Blaauwendraad
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 25 januari 2020

Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media