NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 25 september 2021

25
sep
09:30

UFC Hogeland E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
09:30

Rodenburg Leek D1 - HSV D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:07

UFC Hogeland E1 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:07

UFC Hogeland D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:30

Hot Flames 2 - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: Thijme de Valk, Mark Beerstra, Suzan Hombergen
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
10:30

UFC Utrecht 3  - Jungle-Speed 

Wedstrijdleiding: Frederieke Vlieg, Danmi Lee, HSK Agents 
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
10:30

Blue Falcons 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Kai Klapwijk, Marcel Kuipers, Vincent van Vliet
Universitair Sportcentrum, Delft
Herencompetitie
10:30

UFC Groningen 2 - Face Off 1

Wedstrijdleiding: Lars van der Werff, Thijs Both, Oscar van Laar
Lewenborg, Groningen
Herencompetitie
10:44

HSV E1 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:44

Rodenburg Leek D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:21

HSV D1 - UFC Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:21

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
11:58

Rodenburg Leek C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
11:58

UFCG Selwerd D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
12:15

Blue Falcons 1  - Sonics 1 

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Rutger van Beek, Brian de Pagter
Universitair Sportcentrum, Delft
Herencompetitie
12:15

Hot Flames 1  - FB Agents 1 

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Alex Janse, Stijn van de Voorde
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
12:15

UFC Groningen 1  - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Michiel Derksen, Jitze Nicolai, Maikel Stulp
Lewenborg, Groningen
Herencompetitie
12:15

UFC Utrecht 2 - HSK Agents 

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Iris Brus
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
12:35

HSV C1 - UFCG Beijum C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:35

UFCG Beijum C1 - Rodenburg Leek C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
13:12

UFCG Selwerd C1 - UFCG Beijum C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
13:49

HSV AB1 - UFC Groningen AB1

Wedstrijdleiding: Kamiel Both
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
13:49

HSV AB2 - UFC Groningen AB2

Wedstrijdleiding: Quirijn de Groen, Jorne Luttikhuis
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
14:15

Messed Up - HSK-Utrecht

Wedstrijdleiding: Margreet Moons, Pascalle Wijntjes, Isis Amoureus
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
14:30

UFC Groningen Up - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Henri Koops, Jelmer Bloem
Lewenborg, Groningen
Damescompetitie
14:30

Hot Flames 1  - Sonics 1 

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Rob Slits, Michiel de Vries
Triangel, Lent (Nijmegen)
Damescompetitie
14:30

UFC Utrecht 1  - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Marijn van Limborgh, Julie van Marken
Universitair Sportcentrum, Delft
Herencompetitie
14:47

HSV AB3 - Rodenburg Leek AB1

Wedstrijdleiding: Jippe de Groen, Ivar Staal
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
14:47

UFC Groningen AB3 - Rodenburg Leek AB2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
16:00

Sonics 2  - Face Off 2 

Wedstrijdleiding: Bart Blaauwendraad, Joost Iwema, Jorn CollĂ© 
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Damescompetitie
16:30

Hot Flames 3 - FB Agents 2

Wedstrijdleiding: Esmee van Mierlo, Pleun Weijers, Esther van der Zandt
Triangel, Lent (Nijmegen)
Herencompetitie
16:30

UFC Groningen 3 - Face Off 2

Wedstrijdleiding: Marissa Meijer, Rebecca Krauts, Mieke van der Meide
Lewenborg, Groningen
Herencompetitie
16:45

Blue Falcons  - Hot Flames Up 2

Wedstrijdleiding: Edwin Nootenboom, Bram van Uden, Tilburg Floorball
Universitair Sportcentrum, Delft
Damescompetitie
17:45

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Stefan Koning, Suze van Rooijen, Lianne Jansen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Herencompetitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 25 september 2021

Agenda Scharlakenhof, Haren
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Scharlakenhof, Haren
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Bekijk deze datum via andere media