NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 26 januari 2019

26
jan
10:30

UFC Utrecht 4 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 1
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
10:30

Sonics 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Niek van Linge, UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
10:30

UFC Groningen 3 - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 1
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Sonics

Wedstrijdleiding: HSK Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:15

Blue Falcons 1 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Johan Kruseman, Jeroen Fernhout, Jungle-Speed
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

U.C. Face Off 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:45

HSK Agents - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:45

Lions Together - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Sonics 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
14:00

Tilburg Floorball - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 2 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:30

Speed Up - Sonics 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
15:00

HSK - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
15:45

UFC Utrecht 1 - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Andreas Looze, Egbert Boom, UFC Groningen 2
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
16:15

Jungle-Speed - U.C. Face Off 

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
16:15

UFC Utrecht 5 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Speed Up
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Heren Competitie
17:15

FB Agents - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
18:00

Blue Falcons - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
18:00

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 26 januari 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media