NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Wedstrijden op zaterdag 26 september 2020

26
sep
09:30

UFC Hogeland E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Jippe de Groen, Axel Staal, Wout van de Poll
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
09:30

UFCG Beijum D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Peter Schreuder
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:10

UFC Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Jippe de Groen, Axel Staal
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:10

Rodenburg D1 - HSV D1

Wedstrijdleiding: Peter Schreuder
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:30

UFC Utrecht 1 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Xin An, Seline de Rooij, Pascalle Wijntjes
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Jeroen van den Broek, Bram van Uden, Sander Willeboordse
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

Groningen Messed Up - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Wouter Buter, Lars Hendriks
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
10:30

Hot Flames 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Merle Eppink, Paola de Haas, Angelina Gomez Berns
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:50

HSV E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Sam de Weerd, Damian Pruis
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:50

UFCG Beijum D1 - UFC Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Peleg Benezra, Axel Staal
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:30

Rodenburg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Sam de Weerd, Damian Pruis
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:30

HSV D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Peleg Benezra, Jippe de Groen
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Jorne Luttikhuis, Lucas Kielman
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:10

Rodenburg C2 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Douwe Feenstra, Quirijn de Groen
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:15

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Lucas Verhoeven, Arjan de Groot, Michiel de Vries
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
12:15

FB Agents 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Denise Dijkstra, Stijn Chapelle, Lidewij Woltjes
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:30

Blue Falcons - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Marijn van Grunsven, Inge Tensen, Nina van Mastrigt
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:30

UFC Groningen 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Christian Moll, Bob Schats
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:50

UFCG Beijum C2 - Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Jorne Luttikhuis, Lucas Kielman
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:50

UFC Hogeland D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Douwe Feenstra, Quirijn de Groen
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
13:30

HSV C1 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Ivar Staal, Jinte Hoekstra
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:10

Rodenburg C2 - UFCG Beijum C2

Wedstrijdleiding: Ivar Staal, Jinte Hoekstra
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:10

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Quirijn de Groen, Douwe Feenstra
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:15

FB Agents 2 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Dick van Dam, Omar Usmani, Dennis van der Kolk
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:15

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Stefan Verhoeven, Lovisa Westlund Gotby, Herdis Scheinck
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:30

Messed Up   - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Tim Wissel, Marijn van Limborgh, Markus Trasberg
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:45

Face Off - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Niels van Nimwegen, Darren de Ronde, Douwe Schmaal
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
15:15

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
16:00

HSK - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Wouter van Helden, Pekka Kujala, Matej Konecny
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
16:15

UFC Groningen A/B1 - HSV A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
16:15

UFC Utrecht 2 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Emiel Haven, Simone Talla, Pim Eerden
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:30

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Remen Pennings, Kees Joosten, Daan van Dongen
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
16:30

UFC Groningen 2 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Reinier Bouma, Jeroen Buisman, Koen bruinsma
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
17:15

UFC Groningen A/B3 - HSV A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 26 september 2020

Agenda Scharlakenhof, Haren
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Scharlakenhof, Haren
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Bekijk deze datum via andere media