NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 26 september 2020

26
sep
09:30

UFC Hogeland E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
09:30

UFCG Beijum D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:10

UFC Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:10

Rodenburg D1 - HSV D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
10:30

UFC Utrecht 1 - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Blue Falcons
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Tilburg Floorball
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
10:30

Groningen Messed Up - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Wouter Buter, Sonics 1
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
10:30

Hot Flames 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:50

HSV E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord E
10:50

UFCG Beijum D1 - UFC Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:30

Rodenburg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
11:30

HSV D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:10

Rodenburg C2 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:15

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 3
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
12:15

FB Agents 1 - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Joost Schram, UFC Utrecht 4
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:30

Blue Falcons - Sonics 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
12:30

UFC Groningen 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Christian Moll, UFC Utrecht 3
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:50

UFCG Beijum C2 - Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
12:50

UFC Hogeland D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord D
13:30

HSV C1 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:10

Rodenburg C2 - UFCG Beijum C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:10

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord C
14:15

FB Agents 2 - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: HSK
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:15

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Stefan Verhoeven, Lovisa Westlund Gotby, Hot Flames 2
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:30

Messed Up   - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:45

Face Off - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 2
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
15:15

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
16:00

HSK - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
16:15

UFC Groningen A/B1 - HSV A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
16:15

UFC Utrecht 2 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Simone Talla, Messed Up  
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
16:30

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
16:30

UFC Groningen 2 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Face Off
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
17:15

UFC Groningen A/B3 - HSV A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Scharlakenhof, Haren
Jeugd Noord A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 26 september 2020

Agenda Scharlakenhof, Haren
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Scharlakenhof, Haren
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Bekijk deze datum via andere media