NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 28 september 2019

28
sep
09:00

UFC Groningen A/B1 - HSV A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
10:00

UFC Groningen A/B2 - UFC Groningen A/B4

Wedstrijdleiding: Patrick de Ronde, Julian Meijer
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
10:30

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Ties van Linge, Bram Veldhuisen, Justin van der Hooft
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
10:30

Sonics - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Lars Hendriks, Bart Bogaard, Sonics 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 5 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Berend Mintjes, Paul Veldhuyzen, Jasper Welling
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
10:30

HSK Agents - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Dennis van der Kolk, Tom Wijnands
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Competitie
11:00

UFC Groningen A/B3 - HSV A/B2

Wedstrijdleiding: Mieke van der Meide
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord A/B
12:15

Jungle-Speed - Face Off

Wedstrijdleiding: Simone Talla, Wouter van Helden, Maik Groenewegen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
12:15

Messed Up 1 - UFC Lions

Wedstrijdleiding: Yon van Lith, Lucas Verhoeven, Michiel de Vries
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
12:15

Sonics 1 - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Andreas Looze, Ellen van den Hoven
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
12:30

Blue Falcons 3 - HSK Messed Up

Wedstrijdleiding: Liene Krauja, Emma Bloemhof, Saskia Hesebeck
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
12:30

HSV C1 - HSV C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
12:30

UFCG Beijum C1 - UFCG Beijum C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
13:10

SC Rodenburg D1 - UFC Hogeland D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
13:10

UFCG Selwerd D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
13:50

UFCG Selwerd C1 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
13:50

HSV C1 - SC Rodenburg C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
14:00

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Jeroen Fernhout, Christian Moll, Belle van der Reijden
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:00

Sonics 3 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Floor Takman, Mayke van der Ploeg, Esther van der Zandt
Triangel, Lent (Nijmegen)
Heren Competitie
14:15

FB Agents - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Karlis Moors, Paul van Eeghen, Michel Ziegler
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
14:30

UFC Utrecht 2 - UFC Groningen 2

Wedstrijdleiding: Jesperi Rasanen, Lars van der Werff, UFC Groningen 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
14:30

UFCG Selwerd D1 - SC Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
14:30

UFC Hogeland D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Ineke Hiddingh, Evan Beernink
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord D
15:10

HSV C2 - UFCG Beijum C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
15:10

UFCG Beijum C2 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
15:45

Hot Flames 2 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Stefan Koning, Remko Nolten
Triangel, Lent (Nijmegen)
Dames Competitie
15:50

SC Rodenburg C1 - SC Rodenburg C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Lewenborg, Groningen
Jeugd noord C
16:15

UFC Utrecht 1 - Groningen Messed Up

Wedstrijdleiding: Gandolf van der Griend, Kyan Straver, Stijn Pellenkoft
Bokkeduinen, Amersfoort
Dames Competitie
16:15

UFC Utrecht 3 - Face Off

Wedstrijdleiding: Remi van Berkum, Jan Simon Prins, Thomas van den Heuvel
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
16:30

HSK   - Tilburg Floorball

Wedstrijdleiding: Helvijs Sebris, Karlis Moors, Marijn van Limborgh
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Competitie
18:00

UFC Utrecht 4 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Eefje van Gorkom, Willemijn Smeets, Thecla van Wageningen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
18:15

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Inge Tensen, Marte Groot, UFC Utrecht 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 28 september 2019

Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda Triangel, Lent (Nijmegen)
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media