NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 30 november 2019

30
nov
10:30

Blue Falcons - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Lennart van Gameren, Kiko Guimaraes, Tim Wissel
Universitair Sportcentrum, Delft
Dames Competitie
10:30

UFC Utrecht 2 - Face Off

Wedstrijdleiding: Wouter Buter, Lars van der Werff, UFC Groningen 1
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Sonics 3

Wedstrijdleiding: Luc Verain, Jeffrey van der Poel, Sander Willeboordse
De Wetering, Loon op Zand
Heren Competitie
10:30

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Christian Moll, Wessel Straatman
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
12:15

UFC Groningen 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Andreas Looze, Henri Koops, Jens Duijm
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
12:15

Blue Falcons 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Denise Dijkstra, Jauke Jansens
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
12:15

Tilburg Floorball - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Joost Schram, Jeroen Fernhout, UFC Lions
De Wetering, Loon op Zand
Heren Competitie
12:30

UFC Utrecht 3 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Lucy van Oostveen, Sietske Brouwer, Milou Wery
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Heren Competitie
14:15

UFC Utrecht 3 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Frank Bax, Jelle Heuves, UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
14:30

UFC Groningen 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Helvijs Sebris, Jasper Meijer, Johannes Matsson
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
14:30

Blue Falcons 3 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: Dick van Dam, Michael Boissonneault, Jacques Fournier
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
14:30

Jungle-Speed - UFC Lions

Wedstrijdleiding: HSK Messed Up
De Wetering , Loon op Zand
Heren Competitie
16:00

Groningen Messed Up - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Maarten Donders, Liene Krauja, Frederieke Vlieg
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
16:15

HSK   - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Johan Kruseman, Lars Hendriks, Huub van Erp
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Competitie
16:15

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Marlin Jager, Ellis Haarsma
Lewenborg, Groningen
Heren Competitie
16:15

HSK Messed Up - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: Erik Schuurmans, David van der Sar, Jungle-Speed
De Wetering , Loon op Zand
Heren Competitie
18:00

Face Off - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: Julian Meijer, Patrick de Ronde, Luuk Rottine
Lewenborg, Groningen
Dames Competitie
18:00

HSK Agents - Sonics

Wedstrijdleiding: Tianne Numan, Joanne-Rose Buter, UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Dames Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 30 november 2019

Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF
Agenda Lewenborg, Groningen
PDF
Agenda De Wetering, Loon op Zand
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda De Wetering , Loon op Zand
PDF
Bekijk deze datum via andere media