NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Bokkeduinen, Amersfoort

Bokkeduinen 11
3819 BD Amersfoort
Toon op kaart
0334225000

Agenda Bokkeduinen

30
okt
10:30

Sonics 1  - UFC Utrecht 1 

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Damescompetitie
12:30

Hot Flames 2 - HSK-Utrecht

Wedstrijdleiding: Sonics 1 
Herencompetitie
14:15

Sonics 1  - Hot Flames 1 

Wedstrijdleiding: FB Agents 2
Herencompetitie
16:30

Sonics 2 - FB Agents 2

Wedstrijdleiding: Sonics 1 
Herencompetitie
7
nov
09:30

UFCU Leidscherijn E1 - Floorball Devils Lelystad D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidscherijn E1, Floorball Devils Lelystad D1
Jeugd Midden D
09:30

UFCU Lunetten D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1, Sonics D2
Jeugd Midden D
10:14

UFCU Lunetten D1 - UFCU Leidscherijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1, UFCU Leidscherijn E1
Jeugd Midden D
10:14

Sonics D2 - Floorball Devils Lelystad D1

Wedstrijdleiding: Sonics D2, Floorball Devils Lelystad D1
Jeugd Midden D
10:58

UFCU Oog in Al D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1, Floorball Flames D1
Jeugd Midden D
10:58

FB Agents D1 - FB Agents D2

Wedstrijdleiding: FB Agents D1, FB Agents D2
Jeugd Midden D
11:42

Sonics D1 - FB Agents D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1, FB Agents D1
Jeugd Midden D
11:42

UFCU Oog in Al D1 - FB Agents D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1, FB Agents D2
Jeugd Midden D
12:26

Sonics D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1, Floorball Flames D1
Jeugd Midden D
12:26

HFC Heroes C1 - HSK C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1, HFC Heroes C1
Jeugd Midden C
13:10

HFC Heroes C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes C1, Sonics C1
Jeugd Midden C
13:10

HFC Heroes C2 - Floorball Flames C2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes C2, Floorball Flames C2
Jeugd Midden C
13:54

HFC Heroes C2 - HSK C1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes C2, HSK C1
Jeugd Midden C
13:54

Sonics C1 - Floorball Flames C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1, Floorball Flames C2
Jeugd Midden C
14:38

Floorball Flames C1 - UFC Utrecht C2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1, UFC Utrecht C2
Jeugd Midden C
14:38

UFC Utrecht C1 - FB Agents C1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht C1, FB Agents C1
Jeugd Midden C
15:22

UFC Utrecht C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht C1, Floorball Flames C1
Jeugd Midden C
15:22

FB Agents C1 - UFC Utrecht C2

Wedstrijdleiding: FB Agents C1, UFC Utrecht C2
Jeugd Midden C
16:06

UFC Utrecht AB1 - UFC Utrecht AB3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht AB1, UFC Utrecht AB3
Jeugd Midden A/B
16:06

UFC Utrecht AB2 - FB Agents AB1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht AB2, FB Agents AB1
Jeugd Midden A/B
16:50

Floorball Flames AB1 - Sonics AB1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames AB1, Sonics AB1
Jeugd Midden A/B
16:50

FB Agents AB1 - UFC Utrecht AB1

Wedstrijdleiding: FB Agents AB1, UFC Utrecht AB1
Jeugd Midden A/B
17:34

Sonics AB1 - UFC Utrecht AB2

Wedstrijdleiding: Sonics AB1, UFC Utrecht AB2
Jeugd Midden A/B
17:34

Floorball Flames AB1 - UFC Utrecht AB3

Wedstrijdleiding: Floorball Flames AB1, UFC Utrecht AB3
Jeugd Midden A/B

Downloads voor Bokkeduinen

Agenda zaterdag 30 oktober 2021
PDF
Agenda zondag 7 november 2021
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor zondag 7 november 2021
PDF
Bekijk deze locatie via andere media