NeFUB competitie

Vasp gaat stoppen!

Vanaf seizoen 2021-2022 zal vasp.nl niet meer beschikbaar zijn voor overzichten en downloads zoals agenda en wedstrijdbriefjes.

Vasp.nl wordt niet meer actief onthouden en we verwijzen dan ook naar Slappshot (Android, iOS) of naar de website van NeFUB.

Uitslagen

12 - 3

UFCU Lunetten C1 - Floorball Flames C2  

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
11 - 3

FB Agents C1 - HSK C1 

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
22 - 0

Sonics C2 - HFC Heroes C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 18

Floorball Flames C2   - Sonics C2

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 8

HSK C1  - UFCU Lunetten C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
0 - 18

HFC Heroes C1 - FB Agents C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
1 - 8

FB Agents D2 - UFCU Leidscherijn D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 4

FB Agents D1 - Floorball Flames D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
22 - 4

Sonics C1 - Floorball Flames C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
1 - 7

FB Agents D1 - UFCU Leidscherijn D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
5 - 2

Floorball Flames D1 - FB Agents D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
8 - 13

Floorball Flames D2 - Sonics D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
4 - 4

UFCU Oog in Al D1  - UFCU Lunetten D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
5 - 7

FB Agents C2 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
5 - 5

Sonics E1 - Floorball Devils E1 

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
4 - 0

HFC Heroes E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
2 - 14

UFCU Lunetten D1 - Floorball Flames D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
16 - 3

Sonics C1 - UFCU Leidscherijn C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
8 - 2

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1 

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
9 - 2

FB Agents C2 - Floorball Flames C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
4 - 8

Floorball Flames D3 - HFC Heroes D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
1 - 9

UFCU Leidscherijn D2 - Sonics D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
8 - 1

FB Agents E1 - UFCU Lunetten E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
7 - 0

Sonics E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
8 - 14

UFCU Leidscherijn C1 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
12 - 1

HFC Heroes D1 - UFCU Leidscherijn D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
3 - 5

Sonics D2 - Floorball Flames D3

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 13

HFC Heroes E1 - FB Agents E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
7 - 2

Floorball Devils E1  - UFCU Lunetten E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
7 - 3

UFC Utrecht 4 - FB Agents 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
10 - 6

Hot Flames 2 - Sonics 2

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
4 - 8

HSK Agents - Groningen Messed Up

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
3 - 5

UFC Utrecht 5 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
4 - 2

Jungle-Speed - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
6 - 7

HSK 1 - Face off 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
0 - 2

UFC Utrecht  4 - Blue Falcons

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Loon op Zand
5 - 3

Hot Flames 2 - UFC Utrecht  3

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Loon op Zand
4 - 1

Sonics 1 - UFC Utrecht  2

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
7 - 13

UFC Groningen 1 - UFC Utrecht  1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
4 - 1

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
4 - 11

UFC Utrecht  2 - Tilburg Floorball 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Loon op Zand
5 - 4

FB Agents 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
2 - 1

UFC Utrecht  3 - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
4 - 2

Messed Up 1 - UFC Groningen 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
6 - 8

UFC Groningen A/B3 - HSV A/B1

Jeugd Noord A/B
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
5 - 0

UFC Groningen 2 - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
9 - 0

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
4 - 3

UFC Utrecht  2 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
13 - 1

UFC Groningen A/B1 - HSV A/B2

Jeugd Noord A/B
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
3 - 5

HSK 1 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
9 - 4

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B2

Jeugd Noord A/B
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
2 - 2

Face off 1 - UFC Utrecht  3

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
4 - 4

Messed Up 1 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
1 - 13

Hot Flames 1 - UFC Utrecht  1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
4 - 17

FB Agents 2 - UFC Utrecht 5

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
9 - 5

Rodenburg C2 - UFCG Beijum C2

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
22 - 4

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
16 - 5

HSV C1 - HSV C2

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
2 - 7

UFCG Beijum C2 - Rodenburg C1

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
8 - 4

UFC Hogeland D1 - UFCG Selwerd D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
7 - 2

Blue Falcons - Sonics 2

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
9 - 3

UFC Groningen 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
11 - 5

FB Agents 1 - Tilburg Floorball 1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
1 - 0

Hot Flames 1 - UFC Utrecht  2

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
14 - 6

Rodenburg C2 - HSV C2

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
4 - 11

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
6 - 13

Rodeburg D1 - HSV D2

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
10 - 5

HSV D1 - UFCG Selwerd D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
8 - 3

HSV E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Jeugd Noord E
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
14 - 7

UFCG Beijum D1 - UFC Hogeland D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
4 - 12

Groningen Messed Up - Sonics 1

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
8 - 1

Hot Flames 3 - UFC Utrecht 4

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
4 - 2

UFC Utrecht  1 - HSK Agents

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
1 - 4

UFC Utrecht  4 - UFC Utrecht  3

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
5 - 8

Rodeburg D1 - HSV D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
8 - 3

UFC Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Jeugd Noord E
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
5 - 5

UFC Hogeland E1 - HSV E1

Jeugd Noord E
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
7 - 9

UFCG Beijum D1 - HSV D2

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
1 - 5

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Jeugd midden AB
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
8 - 5

UFCU Leidscherijn D1 - FB Agents D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
7 - 5

Sonics D2 - UFCU Leidscherijn D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
6 - 9

FB Agents D2 - Floorball Flames D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
5 - 2

UFCU Leidscherijn D2 - Floorball Flames D3

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
8 - 5

HFC Heroes D1 - Sonics D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
7 - 3

Floorball Flames D1 - UFCU Leidscherijn D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
1 - 3

UFC Utrecht AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Jeugd midden AB
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
3 - 7

FB Agents D1 - FB Agents D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
11 - 2

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D3

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
6 - 4

Sonics D1 - UFCU Lunetten D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
3 - 6

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 1

Jeugd midden AB
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
5 - 5

FB Agents C2 - UFCU Leidscherijn C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
20 - 11

Sonics D1 - Floorball Flames D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
4 - 10

UFCU Lunetten D1 - UFCU Oog in Al D1 

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
7 - 11

UFCU Oog in Al D1  - Floorball Flames D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
14 - 7

UFCU Leidscherijn C1 - Floorball Flames C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
15 - 1

Sonics C1 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
10 - 2

Sonics E1 - UFCU Lunetten E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
7 - 5

FB Agents E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
10 - 4

Sonics C1 - FB Agents C2

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
8 - 10

Floorball Flames C1 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
4 - 18

UFCU Lunetten C1 - FB Agents C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
17 - 6

Floorball Flames C2   - HFC Heroes C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
3 - 10

HSK C1  - Sonics C2

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
4 - 5

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
8 - 5

HFC Heroes E1 - Floorball Devils E1 

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
6 - 9

HFC Heroes C1 - HSK C1 

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
8 - 2

FB Agents C1 - Floorball Flames C2  

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
26 - 2

Sonics C2 - UFCU Lunetten C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
5 - 11

HFC Heroes E1 - Sonics E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
2 - 10

Floorball Devils E1  - FB Agents E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
4 - 7

Blue Falcons 2 - HSK 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft
2 - 6

UFC Groningen 2 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
5 - 5

UFC Utrecht  4 - Sonics 2

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
3 - 13

UFC Utrecht 5 - Hot Flames 3

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Utrecht
3 - 2

Hot Flames 1 - Sonics 1

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
8 - 9

Groningen Messed Up - UFC Utrecht  1

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
1 - 19

Blue Falcons 1 - UFC Utrecht  1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft
9 - 2

Hot Flames 1 - UFC Utrecht  2

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Utrecht
5 - 5

Face off 1 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
6 - 20

Tilburg Floorball 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
4 - 2

UFC Utrecht  2 - HSK Agents

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft
3 - 9

UFC Utrecht  3 - Messed Up 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Utrecht
5 - 17

UFC Groningen 1 - FB Agents 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
10 - 5

Sonics 2 - FB Agents 2

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
3 - 5

Blue Falcons - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft