NeFUB competitie

Uitslagen

12 - 3

UFCU Lunetten C1 - Floorball Flames C2  

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
11 - 3

FB Agents C1 - HSK C1 

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
22 - 0

Sonics C2 - HFC Heroes C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 18

Floorball Flames C2   - Sonics C2

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 8

HSK C1  - UFCU Lunetten C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
0 - 18

HFC Heroes C1 - FB Agents C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
1 - 8

FB Agents D2 - UFCU Leidscherijn D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 4

FB Agents D1 - Floorball Flames D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
22 - 4

Sonics C1 - Floorball Flames C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
1 - 7

FB Agents D1 - UFCU Leidscherijn D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
5 - 2

Floorball Flames D1 - FB Agents D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
8 - 13

Floorball Flames D2 - Sonics D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
4 - 4

UFCU Oog in Al D1  - UFCU Lunetten D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
5 - 7

FB Agents C2 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
5 - 5

Sonics E1 - Floorball Devils E1 

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
4 - 0

HFC Heroes E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
2 - 14

UFCU Lunetten D1 - Floorball Flames D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
16 - 3

Sonics C1 - UFCU Leidscherijn C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
8 - 2

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1 

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
9 - 2

FB Agents C2 - Floorball Flames C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
4 - 8

Floorball Flames D3 - HFC Heroes D1

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
1 - 9

UFCU Leidscherijn D2 - Sonics D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
8 - 1

FB Agents E1 - UFCU Lunetten E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
7 - 0

Sonics E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
8 - 14

UFCU Leidscherijn C1 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
12 - 1

HFC Heroes D1 - UFCU Leidscherijn D2

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
3 - 5

Sonics D2 - Floorball Flames D3

Jeugd midden D
Zondag 11 oktober 2020 in Utrecht
2 - 13

HFC Heroes E1 - FB Agents E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
7 - 2

Floorball Devils E1  - UFCU Lunetten E1

Jeugd midden E
Zondag 11 oktober 2020 in Lelystad
7 - 3

UFC Utrecht 4 - FB Agents 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
10 - 6

Hot Flames 2 - Sonics 2

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
4 - 8

HSK Agents - Groningen Messed Up

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
3 - 5

UFC Utrecht 5 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
4 - 2

Jungle-Speed - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
6 - 7

HSK 1 - Face off 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
0 - 2

UFC Utrecht  4 - Blue Falcons

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Loon op Zand
5 - 3

Hot Flames 2 - UFC Utrecht  3

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Loon op Zand
4 - 1

Sonics 1 - UFC Utrecht  2

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
7 - 13

UFC Groningen 1 - UFC Utrecht  1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
4 - 1

Hot Flames 1 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
4 - 11

UFC Utrecht  2 - Tilburg Floorball 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Loon op Zand
5 - 4

FB Agents 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Amersfoort
2 - 1

UFC Utrecht  3 - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Utrecht
4 - 2

Messed Up 1 - UFC Groningen 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 oktober 2020 in Enschede
6 - 8

UFC Groningen A/B3 - HSV A/B1

Jeugd Noord A/B
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
5 - 0

UFC Groningen 2 - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
9 - 0

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
4 - 3

UFC Utrecht  2 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
13 - 1

UFC Groningen A/B1 - HSV A/B2

Jeugd Noord A/B
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
3 - 5

HSK 1 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
9 - 4

HSV A/B1 - UFC Groningen A/B2

Jeugd Noord A/B
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
2 - 2

Face off 1 - UFC Utrecht  3

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
4 - 4

Messed Up 1 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
1 - 13

Hot Flames 1 - UFC Utrecht  1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
4 - 17

FB Agents 2 - UFC Utrecht 5

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
9 - 5

Rodenburg C2 - UFCG Beijum C2

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
22 - 4

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
16 - 5

HSV C1 - HSV C2

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
2 - 7

UFCG Beijum C2 - Rodenburg C1

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
8 - 4

UFC Hogeland D1 - UFCG Selwerd D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
7 - 2

Blue Falcons - Sonics 2

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
9 - 3

UFC Groningen 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
11 - 5

FB Agents 1 - Tilburg Floorball 1

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
1 - 0

Hot Flames 1 - UFC Utrecht  2

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
14 - 6

Rodenburg C2 - HSV C2

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
4 - 11

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Jeugd Noord C
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
6 - 13

Rodeburg D1 - HSV D2

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
10 - 5

HSV D1 - UFCG Selwerd D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
8 - 3

HSV E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Jeugd Noord E
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
14 - 7

UFCG Beijum D1 - UFC Hogeland D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
4 - 12

Groningen Messed Up - Sonics 1

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Groningen
8 - 1

Hot Flames 3 - UFC Utrecht 4

Heren Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Lent (Nijmegen)
4 - 2

UFC Utrecht  1 - HSK Agents

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Den Haag
1 - 4

UFC Utrecht  4 - UFC Utrecht  3

Dames Competitie
Zaterdag 26 september 2020 in Utrecht
5 - 8

Rodeburg D1 - HSV D1

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
8 - 3

UFC Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Jeugd Noord E
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
5 - 5

UFC Hogeland E1 - HSV E1

Jeugd Noord E
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
7 - 9

UFCG Beijum D1 - HSV D2

Jeugd Noord D
Zaterdag 26 september 2020 in Haren
1 - 5

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Jeugd midden AB
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
8 - 5

UFCU Leidscherijn D1 - FB Agents D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
7 - 5

Sonics D2 - UFCU Leidscherijn D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
6 - 9

FB Agents D2 - Floorball Flames D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
5 - 2

UFCU Leidscherijn D2 - Floorball Flames D3

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
8 - 5

HFC Heroes D1 - Sonics D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
7 - 3

Floorball Flames D1 - UFCU Leidscherijn D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
1 - 3

UFC Utrecht AB 1 - UFC Utrecht AB 2

Jeugd midden AB
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
3 - 7

FB Agents D1 - FB Agents D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
11 - 2

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D3

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
6 - 4

Sonics D1 - UFCU Lunetten D1

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
3 - 6

Floorball Flames AB 1 - UFC Utrecht AB 1

Jeugd midden AB
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
5 - 5

FB Agents C2 - UFCU Leidscherijn C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
20 - 11

Sonics D1 - Floorball Flames D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
4 - 10

UFCU Lunetten D1 - UFCU Oog in Al D1 

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
7 - 11

UFCU Oog in Al D1  - Floorball Flames D2

Jeugd midden D
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
14 - 7

UFCU Leidscherijn C1 - Floorball Flames C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
15 - 1

Sonics C1 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
10 - 2

Sonics E1 - UFCU Lunetten E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
7 - 5

FB Agents E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
10 - 4

Sonics C1 - FB Agents C2

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
8 - 10

Floorball Flames C1 - UFCU Oog in Al C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
4 - 18

UFCU Lunetten C1 - FB Agents C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
17 - 6

Floorball Flames C2   - HFC Heroes C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
3 - 10

HSK C1  - Sonics C2

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
4 - 5

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidscherijn E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
8 - 5

HFC Heroes E1 - Floorball Devils E1 

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
6 - 9

HFC Heroes C1 - HSK C1 

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
8 - 2

FB Agents C1 - Floorball Flames C2  

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
26 - 2

Sonics C2 - UFCU Lunetten C1

Jeugd midden C
Zondag 20 september 2020 in Amsterdam
5 - 11

HFC Heroes E1 - Sonics E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
2 - 10

Floorball Devils E1  - FB Agents E1

Jeugd midden E
Zondag 20 september 2020 in Amersfoort
4 - 7

Blue Falcons 2 - HSK 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft
2 - 6

UFC Groningen 2 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
5 - 5

UFC Utrecht  4 - Sonics 2

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
3 - 13

UFC Utrecht 5 - Hot Flames 3

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Utrecht
3 - 2

Hot Flames 1 - Sonics 1

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
8 - 9

Groningen Messed Up - UFC Utrecht  1

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
1 - 19

Blue Falcons 1 - UFC Utrecht  1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft
9 - 2

Hot Flames 1 - UFC Utrecht  2

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Utrecht
5 - 5

Face off 1 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
6 - 20

Tilburg Floorball 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
4 - 2

UFC Utrecht  2 - HSK Agents

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft
3 - 9

UFC Utrecht  3 - Messed Up 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Utrecht
5 - 17

UFC Groningen 1 - FB Agents 1

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Groningen
10 - 5

Sonics 2 - FB Agents 2

Heren Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Amersfoort
3 - 5

Blue Falcons - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 19 september 2020 in Delft